بازگشت این ستاره به استقلال تایید شد

بازگشت این ستاره به استقلال تایید شد

در پایان فصل گذشته و به دلیل از دست دادن دو جام، مردم سیدحسین حسینی را به طور کامل طرد کردند، در حالی که او مهره قهرمانی این تیم در لیگ برتر و سوپرجام بود. این انتقادات تا جایی پیش رفت که سیدحسین با انتشار پستی اینستاگرامی از استقلال خداحافظی کرد اما به نظر می رسد عدم جذب دروازه بان خارجی توسط استقلالی ها باعث حضور دوباره سیدحسین در اردوی آبی ها شده است.

اما سیدحسین این بار در استقلال بدون رقیب نخواهد بود و در هیچ دروازه بانی قرار نمی گیرد. آبی ها به دنبال جذب محمدرضا خالدآبادی، دروازه بان هوادار و تیم امید هستند. دروازه بانی که فصل گذشته بازی های زیادی را برای هواداران در لیگ برتر انجام داد و یکی از مهره های تیم امید نیز محسوب می شود.

این حضور باعث ایجاد رقابت بین این دو دروازه بان می شود و کیفیت و کارایی هر دو دروازه بان بالا خواهد بود. سیدحسین در فصول گذشته در هر شرایطی مرد شماره یک استقلال بود و روزهایی که مصدوم شد در ترکیب قرار نمی گرفت اما این بار به اشتباه جای خود را به رقیب خود خواهد داد و استقلال حتی برای شروع بازی منتفی نیست. فصل با یک دروازه بان جدید

استقلال پیش از این هم برای جذب یک دروازه بان خارجی تلاش کرده بود، اما مشکلات مالی و مدیریتی که چند ماه است این باشگاه را درگیر کرده است، این فرصت را از آبی ها سلب کرده است.

  تفاوت ما با استقلال بازیکن خارجی آبی ها بود / سوالات داوری را به باشگاه واگذار کردم

دیدگاهتان را بنویسید