بازگشت شهریار موگانلو به پرسپولیس دور از ذهن است؟

البته حدود دو سه هفته پیش صحبت از بازگشت مغانلو در اطراف پرسپولیس به گوش می رسید اما در آن زمان جدی نبود و پس از حضور مغانلو در تمرینات سپاهان، آن موج خاموش شد.

بعد از اینکه گفته شد پرسپولیس به دنبال به خدمت گرفتن شهریار است، خبر رسید که سپاهان برای توافق او مبلغ 800 هزار دلار می خواهد که 40 میلیارد تومان می شود و اگر مبلغ 15 میلیارد را برای او در نظر بگیرند. , بالا بردن d -n Goal فصل قبل 55 میشه یک میلیون دلار که در این صورت بیش از یک میلیون دلار میشه و پرسپولیس با اون مبلغ میتونه مهاجمی در حد لوکادیا جذب کنه.

با این حال اخبار متفاوتی از تاریخچه مغانلو و پرسپولیس به گوش می رسد و همچنان موانع زیادی وجود دارد اما احتمال این انتقال اصلا کم نیست. اول اینکه شنیده شد موگانلو در دو روز اخیر به دلیل اینکه می خواست به پرسپولیس بیاید در تمرینات سپاهان حاضر نشده بود.

سپاهان در ترکیه حضور دارد و اردو زده و مغانلو نیز در ترکیه حضور دارد اما در تصاویر منتشر شده از بازی سه شنبه شب آنها مقابل الکویت که البته کم هم نیست، تصاویری از مغانلو وجود دارد اما عجیب است که دیروز این خبر دهان به دهان در اردوی پرسپولیس منتشر شد، شایعه شده که موگانلو نمی خواهد در سپاهان بماند و به همین دلیل با تیمش تمرین نمی کند.

ظاهرا مغانلو از امضای قرارداد با عیسی آل کثیر شاکی است و با افزایش تعداد رقبا در خط حمله، جو را برای خود خوب و مثبت نمی بیند. به جز عیسی، سپاهان رضا اسدی، کاوه رضایی و رضا شکاری را خریداری کرده است که همگی توانایی بازی در خط حمله را دارند، اما از سوی دیگر مغانلو تنها دو رقیب در پرسپولیس دارد و می تواند اولین گزینه یحیی برای فیکس باشد. مخصوصاً چون گل محمدی اینطور است.این مهاجم بسیار علاقه مند است چون شهریار علاوه بر ویژگی های مثبتش در خط حمله، کمک زیادی به تیمش در دفاع می کند، از حضور او در تیمش بسیار استقبال می کند.

  اعتراضات و اتفاقات سال، جامعه نیمه پنهان را در برابر دولت نشان داد

شنیده ها حاکی از آن است که پرسپولیس قصد دارد در ازای مبلغ توافق شده، وحدت خانوف و شاید یک بازیکن دیگر را به سپاهان واگذار کند و شاید فردی غیر از خانانف برای آزادی مقانلو هزینه کند تا این انتقال اتفاق بیفتد. برخی از خبرگزاری ها دیروز گزارش دادند که یکی از بزرگترین موانع این انتقال محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان است وگرنه خوزه مورایس مشکلی با رفتن موگانلو ندارد.

همچنین شنیده می شود پرسپولیس به خود موگانلو ماموریت داده است تا دوشنبه هفته آینده رضایت نامه او را بگیرد و جواب این باشگاه را بدهد. البته روز گذشته با جدی شدن احتمال بازگشت مقانلو به پرسپولیس، مدیر برنامه های این بازیکن از جدایی وی از سپاهان خبر داد تا این انتقال همچنان در هاله ای از بلاتکلیفی به سر می برد.

دیدگاهتان را بنویسید