بازگشت لئوناردو بونوچی به تیم ملی ایتالیا؟

روز جدید :

بازگشت لئوناردو بونوچی به تیم ملی ایتالیا؟

نتایج ضعیف تیم ملی ایتالیا در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا 2024 که منجر به حذف این تیم شد و به شکست مقابل تیم ملی سوئیس در دور هشتم این رقابت‌ها بسنده کرد، انتقادات زیادی را نسبت به عملکرد این تیم در پی داشت. کادر فنی و فدراسیون فوتبال آن کشور.
این موضوع در روزهای اخیر شایعات زیادی در مورد احتمال تغییرات در ترکیب فنی این تیم ایجاد کرده و حالا رسانه های ایتالیایی از آغاز مذاکرات برای حضور بونوچی در این تیم خبر داده اند.

1917993

این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا در اردوی این تیم در آلمان نیز حضور داشت و پس از تساوی یک بر یک مقابل کرواسی در آخرین دیدار مرحله گروهی که این تیم را به مرحله یک هشتم یورو رساند، با لوچیانو اسپالتی و برخی از بازیکنان این تیم از جمله ریکاردو کالافیوری خارج از خانه بودند.
حالا توتو اسپورت اعلام کرده که اسپالتی قصد دارد این ستاره سابق یوونتوس را به کادر فنی تیمش اضافه کند تا بتواند از تجربیات ارزشمند خود در دیدارهای پیش رو استفاده کند، او برای این کار بسیار مصمم است و مذاکراتی نیز انجام داده است.
بونوچی پس از جدایی از یوونتوس در دو باشگاه فنرباغچه و یونیون برلین بازی کرد و اردیبهشت امسال از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. او بارها تاکید کرده که قصد ندارد برای مدت طولانی دنیای فوتبال را ترک کند و می خواهد به زودی به عنوان مربی و در کادر فنی تیم ملی ایتالیا که سابقه 121 بازی را در کارنامه دارد به این عرصه بازگردد. برای آنها بهترین فرصت برای او است