بازی کودتاچیان با معیشت مردم; شعله‌ور کردن آتش در حال مرگ ناآرامی با کلمه کلیدی پانچ


ساعت: 14:13
تاریخ انتشار: 1401/09/14
کد خبر: 1915852

وقتی با تهدید مغازه دار را مجبور می کنند مغازه را ببندد.

کردستان این روزها مرکز توجه رسانه ها و جریان ضدانقلاب است تا با تمام توان نیروهای پیاده نظام خود را برای روشن نگه داشتن خط ناآرامی تحریک و تشویق کنند. اما پشت پرده چه اتفاقی می افتد؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش کُردتودی، با فروکش ناآرامی ها و نابسامانی ها در کشور، دشمن بار دیگر و این بار با بهانه های مختلف فراخوان ایجاد ناامنی، هرج و مرج و ضربه سراسری را از طریق عناصر خود و به طور مشخص از طریق رسانه های تروریستی منتشر کرده است. منسوب به او ساخته شده است.

همانطور که دیروز در بازار سنندایی مشاهده شد که همه مردم از بازار خرید می کنند و در امنیت کامل زندگی می کنند او با صدای بلند گلایه کرد و گفت; اغتشاشگران واقعا معیشت مغازه داران را هدف قرار داده اند و ما بارها در اعتصابات آنها شرکت نکرده ایم اما متأسفانه تعدادی مزدور مغازه ما را تهدید به تعطیلی می کنند و اگر مغازه باز باشد مانند قنادی بوکان آن را می سوزانیم.

در 3 آبان ماه سال جاری، جنبش ضد انقلاب فراخوانی به اعتصابات سراسری داد، اما در عمل هیچ نتیجه ای حاصل نشد. برای دستیابی به اهداف اعتصابی خود، آژیتاتورها مشاغلی را که نمی خواستند به اعتصاب بپیوندند، تهدید کردند.
حتی برخی از بازرگانان مغازه های خود را نیمه باز یا کاملا بسته باز کردند و همزمان بیرون در ایستادند تا از آسیب دیدن اموال خود توسط آشوبگران جلوگیری کنند.

  بیل مکانیکی کنی; از دیروز تا امروز

تهدید تاجران به بستن مغازه هایشان در نقاط مختلف کشور صورت گرفت که با درایت نیروهای امنیتی تعدادی از آنان دستگیر شدند.

پس از شکست اعتصابات در آبان، اکنون روند براندازی به زمان این سیاست بازگشته تا رکود به بهانه روز دانشجو در کشور حاکم شود. خرابکاران همچنین هفته هاست که رانندگان کامیون و فعالان حمل و نقل را تهدید به توقف کار کرده اند و در نتیجه حمل و نقل در کشور را فلج کرده اند. با این حال، رانندگان کامیون به فراخوان های اعتصابی شورشیان توجهی نکرده و مشغول کار خود هستند.

اما متاسفانه عده ای اجیر شده که فریب این گروهک ها را می خورند به سمت رانندگان کامیون سنگ پرتاب می کنند و تهدید می کنند که آنها را به ضربات خشن خود می کشانند اما فرمانده نیروی انتظامی کردستان از دستگیری این افراد خبر داد.

سردار آزادی گفته بود؛ در پی درخواست معاندین نظام در فضای مجازی مبنی بر اعتصاب رانندگان کامیون و عدم پذیرش این موضوع از سوی رانندگان، عده ای مغرض با حضور در محورهای مواصلاتی از ایجاد اختلال در تردد حمل و نقل شهری در محورهای مناطق جلوگیری کردند. با سنگ اندازی که به طور ویژه سفارش داده شده بود این کار انجام شد.

وی با بیان اینکه محورهای استان محل تردد کامیون های حامل کالا بوده و از اهمیت خاصی برخوردار بوده است افزود: ماموران پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی متهم را شناسایی کردند.

اما مبتلایان به اعتصابات ضد انقلاب فقط انسان هستند. شبکه‌های خرابکارانه‌ای که برای هر کمپین یا هر مطلبی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، از سرویس‌های اطلاعاتی غربی کمیسیون دریافت می‌کنند، هیچ تصوری از مشکلات معیشتی که از هر اعتصابی به وجود می‌آید و مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهند، ندارند. البته مردم و به ویژه اصناف هوشیار هرگز نباید با پیوستن به فراخوان های ضدانقلاب موافقت کنند.

  انتصاب مدیر تیم ملی در رشته ژیمناستیک ریتمیک

البته از گروهی که مردم کشورشان را تحریم می‌کنند و در مجامع بین‌المللی دستور حمله نظامی و جنگ می‌دهند، هیچ توقعی جز این نیست که برای مردم خرج کنند و با وسایل خرابکارانه خود اقتصاد و معیشت هموطنان خود را معامله کنند. اهداف و معیشت مردم تحت الشعاع شورش های خیابانی آنها قرار گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید