برخی از چاه های مزارع استان البرز آب بندی و بتن ریزی شده است


ساعت: 11:50
تاریخ انتشار: 1401/09/14
کد خبر: 1915792

حدادی گفت: گاهی چاه های 100 هکتار از زمین های کشاورزی پلمب و بتن ریزی می شود در حالی که اسناد کشاورزان مربوط به دهه 50، 80 و 60 است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ علی حدادی رئیس مجمع نمایندگان البرز در گفت و گو با خبرنگار تیتریک گفت: تولیدات صنعتی و کشاورزی استان از ظرفیت ویژه ای برخوردار است.

حدادی افزود: بر اساس تبصره 18 قانون به سازمان برنامه و بودجه در خصوص تسهیلات کارگاه های تولیدی در حوزه صنعت انتقاد می کنیم.

وی با بیان اینکه دامداران استان البرز نگران هستند، گفت: دامداران نیازمند حمایت دولت و وزارت جهاد کشاورزی در حوزه تولید هستند.

حدادی به استعداد البرز در بخش کشاورزی اشاره کرد و تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی باید از تولید گندم و محصولات باغی حمایت کند.

وی با اشاره به اینکه کشاورزان برای تولید محصولات به آب نیاز دارند، گفت: متاسفانه امور آب منطقه ای و وزارت نیرو باید چاه های خود را غیرقانونی بدانند.

حدادی افزود: گاهی چاه های 100 هکتار از زمین های کشاورزی را با بتن پلمپ می کنند در حالی که اسناد کشاورزان مربوط به دهه 50، 80 و 60 است، قانون نگفته است حتما پلمب شود.

وی با اشاره به اینکه چاه ها باید شناسنامه داشته باشند ادامه داد: طرح تغذیه مصنوعی برای کنترل و مدیریت آب رودخانه کردان برای تامین آب کشاورزی اجرا شده است.

حدادی بیان کرد: باید از تبدیل باغات به ویلا جلوگیری کرد، این گونه ویلاها دارای چاه عمیق هستند، اقدام جدی برای آنها انجام نمی شود، اما چاه کشاورزی پلمپ است.

  اظهارات عجیب مسعود شجاعی درباره اسطوره پرسپولیس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید