برندگان ساینا اس چقدر از سیستم یکپارچه سود کردند؟

برندگان ساینا اس چقدر از سیستم یکپارچه سود کردند؟

برندگان خرید ساینا اس گیربکس بنزینی در مرحله دوم فروش خودرو سیستم یکپارچه با احتساب اختلاف قیمت کارخانه با بازار آزاد 107 میلیون تومان سود کردند.

شرکت سایپا روز گذشته زمان پرداخت و ثبت نام طرح منظم منتخب کوییک اس (تحویل تابستانی 1402) و ساینا اس (تحویل پاییزه 1402) را در طرح دوم سامانه یکپارچه توزیع خودرو اعلام کرد.

فراخوان تکمیل ثبت نام سایپا در سامانه یکپارچه در تیرماه شامل عرضه گاز و بنزین ساینا است. بر این اساس دنده بنزینی ساینا اس با قیمتی حدود 248 میلیون تومان در فروش فوری سایپا تیر 1402 عرضه شد که نسبت به بازار آزاد 107 میلیون تومان ارزانتر است.

همچنین قیمت خارج از فروش سایپا برای ساینا مدل S دوگانه سوز با قیمت کارخانه ساینا 1402 برابر بود. 283 میلیون که 102 میلیون تومان ارزانتر از بازار آزاد است.

مشخصات فنی ساینا اس

موتوری که سایپا چندین سال است در اکثر محصولات خود از آن استفاده می کند موتور M15 است. این موتور موتور ارتقا یافته خودروی پراید است که چند سالی است تولید نسخه سدان آن توسط سایپا متوقف شده است.

موتور M15 یک موتور چهار سیلندر جوی با حجم 1.5 لیتر است که در نسخه پرسرعت نیرو را از طریق گیربکس 5 سرعته به چرخ های جلو منتقل می کند. اما اخیراً سایپا از عرضه گیربکس اتوماتیک ساینا خبر داده است که احتمالاً یک گیربکس CVT ضعیف خواهد بود.

به لطف استاندارد آلایندگی یورو 5 و دریچه گاز برقی که بر روی مدل های جدیدتر این خودرو تعبیه شده است، مصرف بنزین به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

  مسمومیت 19 نفر در مشگین شهر/ یک نفر فوت کرد

دیدگاهتان را بنویسید