برگزاری مسابقه بهترین تیتر هفته بسیج ویژه اصحاب رسانه شیراز

مدیر بسیج رسانه سپاه ناحیه ثارالله (ع) خبر داد؛

مدیر بسیج رسانه سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز از برگزاری مسابقه بهترین تیتر هفته بسیج ویژه اصحاب رسانه شیراز خبر داد.


به گزارش

خبرگزاری موج

فارس

، ساسان یگانه مدیر بسیج رسانه ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله (ع) شیراز ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: مسابقه بهترین تیتر هفته بسیج در رسانه های برخط و مکتوب با هدف حمایت از خبرنگاران برگزار می‌شود.

یگانه با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا ١۵ آذرماه ١۴٠٢ می‌باشد، گفت: در این مسابقه از ٣ نفر از اصحاب رسانه ساکن سومین حرم اهل بیت (ع) تجلیل خواهد شد.

مدیر بسیج رسانه سپاه ناحیه ثارالله (ع) به شرایط شرکت در مسابقه اشاره کرد و افزود: خبرنگاران و عکاسان خبری شیرازی شاغل در رسانه های برخط و مکتوب استانی و کشوری می‌توانند در این دوره از مسابقه شرکت کنند.

این فعال رسانه و فضای مجازی با بیان اینکه آثار خبرنگاران باید در بازه آبان‌ و آذرماه ١۴٠٢ تولید شده باشد، گفت: خبرنگاران می‌توانند لینک خبر تولیدی خود در خبرگزاری یا پایگاه خبری یا فایل خبر در روزنامه های استانی و کشوری با موضوع «بسیج» به همراه نام و نام خانوادگی به شماره ۰۹۹۱۱۹۶۸۱۷۶ در پیام‌‌ رسان ایتا ارسال نمایند.

  بسیج تمامی شدنی نیست/دنیا ذات خبیث و جنایتکار صهیونیست‌ها را شناخت

یگانه در پایان ضمن تقدیر از معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز به پاس حمایت و همکاری با این رده، افزود: تیترهای برتر توسط چند تن از پیشکسوتان و صاحب نظران عرصه خبر انتخاب خواهد شد.
آیا این خبر مفید بود؟دیدگاهتان را بنویسید