برگزاری کنفرانس SCIoT 2024 با حمایت همراه اول

هشتمین کنفرانس بین المللی شهرهای هوشمند، اینترنت اشیا و اپلیکیشن ها با حمایت موبایل اول برگزار می شود.به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هشتمین همایش بین المللی شهرهای هوشمند، اینترنت اشیا و اپلیکیشن ها (SCIOT 2024) با پشتیبانی 25 و 26 اردیبهشت ماه 1403 برگزار می شود. اولین عضو دانشکده فنی دانشگاه فردوسی مشهد.

موضوعات این کنفرانس شامل «شبکه و ارتباطات اینترنت اشیا»، «اینترنت اشیا، فناوری بلاک چین و دفتر کل توزیع شده»، «شهر هوشمند، هوش مصنوعی و مهندسی داده»، «شهر هوشمند، شبکه های اجتماعی و جمع سپاری»، «امنیت» است. و حریم خصوصی در اینترنت اشیا» و «اینترنت اشیا، صنعت نسل چهارم و برنامه های هوشمند».

این رویداد که به همت گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد و با همکاری دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود، از اجرای بخش‌های جانبی مختلف از جمله «نمایشگاه»، «کارگاه آموزشی»، «پنل» و «جلسات تخصصی» نیز پشتیبانی می‌کند. “.

شایان ذکر است، SCIoT 2024 یک انجمن بین المللی برای محققان و کارشناسان برای تبادل نظر و بینش در مورد آخرین پیشرفت ها و چالش ها در زمینه شهرهای هوشمند، اینترنت اشیا و برنامه های کاربردی است.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها