برگزاری ۱۱۰ مورد ملاقات مردمی در شرکت گاز استان اصفهان

در سه ماهه اول 1403:

برای احترام و پاسخگویی به درخواست مشتریان، در سه ماهه اول سال 1403، 110 جلسه عمومی در شرکت گاز استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

ابوالکاسم عسکری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان هدف از نشست حضوری با مردم را شنیدن و رسیدگی به مسائل مربوط به گازرسانی و تامین ایمن و مستمر این انرژی پاک و اقدام فوری عنوان کرد. حل آنها در چارچوب قانون مطابق با حکمرانی مؤثر، کارآمد و جهادی و ارتقای رضایت ذینفعان.

وی بیان کرد: یکی از راهبردهای محوری شرکت گاز استان اصفهان تعالی عملیاتی و ارتقای بهره وری و پاسخگویی سریع و شفاف به درخواست های مردم و ارتقای رضایتمندی همکاران و مشترکین است و این امر اجرای صحیح اصول احترام است. برتری ها و حفظ ارزش های والای انسانی.

عسگری با تاکید بر اهمیت و ضرورت افزایش ارتباط و تعامل با مردم برای پیگیری و رفع مشکلات و درخواست های آنان، آشنایی بیشتر با نیازها و نیازهای مشتریان گرامی و رفع مشکلات آنان را مهمترین مزیت جلسات حضوری برشمرد.

عسگری افزود: در این راستا به منظور تکریم مردم و شرکت در کمپین بیعت خدمت به یاد رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت، این شرکت اقدام به برپایی موکب زیارتی جهت اجابت دعای خیر نموده است. مردم محل گلستان شهدای اصفهان.

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان وی در پایان اعلام کرد: اگرچه مشترکین می توانند از طریق سامانه تلفنی 1594 و یا سامانه خدمات الکترونیک شرکت گاز استان اصفهان به نشانی https://es.nigc-isfahan.ir به صورت حضوری درخواست خود را ثبت و یا پیگیری کنند، اما دوشنبه هر هفته از ساعت 8 از ساعت 12:00 صبح تا 12:00 به ملاقات مردم اختصاص دارد.آیا این خبر مفید بود؟