بزرگترین مشکل پرسپولیس و یحیی گل محمدی

بزرگترین مشکل پرسپولیس و یحیی گل محمدی

پرسپولیس در تابستان نقل و انتقالات فوق العاده ای انجام داد و ستاره های خوب زیادی وارد این تیم شدند. پس از جدایی بشار رسن و احمد نورالهی، پرسپولیس در خط هافبک با ضعف مواجه شد. البته سعید صادقی و سروش رفیعی در تابستان به این تیم اضافه شدند و قرارداد مهدی ترابی نیز تمدید شد. این سه بازیکن فصل گذشته بهترین پاسورهای لیگ برتر بودند و هواداران پرسپولیس در این فصل آرزوی تیم هجومی را داشتند.

آنها امیدوار بودند با حضور صادقی، ترابی و رفیعی، پرسپولیس برای ایجاد موقعیت عالی و ایجاد موقعیت های زیادی برای مهاجمان در طول مسابقه تلاش کند. اتفاقی که نیفتاد و آرزوی هواداران پرسپولیس همچنان محقق نشده است. شاگردان گل محمدی علیرغم اینکه بهترین تیم از نظر مالکیت توپ هستند اما در موقعیت آفرینی عملکرد خوبی نداشته اند و زدن 21 گل در 18 بازی نشان از این دارد.

یحیی در این فصل روش های مختلفی را برای خلق موقعیت های گلزنی امتحان کرد و تغییرات زیادی در ترکیب بازیکنانش ایجاد کرد. با این حال پرسپولیس همچنان از نظر ایجاد موقعیت گلزنی مشکل دارد و به همین دلیل پرسپولیس ضعیف است و مقابل تیم هایی که دفاع قوی دارند و خوب دفاع می کنند مشکل دارد. حال باید دید گل محمدی می تواند بزرگترین مشکل تیمش در ادامه فصل را حل کند یا خیر.

  پومسه رو 76 به دور دوم انتخابی تیم ملی راه یافت

دیدگاهتان را بنویسید