بسیج تمام نشدنی است


ساعت: 14:47
تاریخ انتشار: 09/05/1401
کد خبر: 1913787

بسیجیان امروز گرد هم آمدند تا آمادگی خود را برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و متزلزل کردن امروز یزیدی ها توسط جامعه اعلام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش مرات ، امروز بسیجیان سمنان با حضور خود در مجمع بزرگ قدرت به معنای واقعی کلمه و دلگرم کننده تعهد خود را به جهانیان ثابت کردند، بسیجیانی که با شعارها خواهان وحدت بین مردم هستند. هیهات مناالذله و جانم را فدای رهبری که دادند.

بسیجیان امروز گرد هم آمدند تا آمادگی خود را برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و متزلزل ساختن جان یزیدیان امروز جامعه اعلام کنند..

روسری های بدن و سربندهای مزین به نام ائمه جماعتی که بر سر هر بسیجی خودنمایی می کرد، یادآور روزهای دفاع مقدس 8 ساله بود که جوانان امروز جای خالی شهدای این مرز و بوم را پر کردند..

خبرنگار مرات در میان جمعیت حاضر شد و با برخی از چهره های بسیجی به گفت و گو پرداخت که مشروح آن به شرح زیر است:


بسیج تمام نشدنی است

میرحاج محترم از بانوان بسیجی در گفتگو با مرات با اشاره به اینکه بسیج مظهر اقتدار، جایگاه و مقاومت است، گفت: بسیج تمام نشدنی است.

وی افزود: بسیجیان همچون کوه استوار ایستاده اند و اجازه نمی دهند دشمنان ایران کوچکترین نگاه چپی به کشورشان بیندازند.

میرحاج با اشاره به وضعیت کنونی جامعه گفت: هر ناآرامی در جامعه رخ می دهد مستکبران بدانند که ملت ما روز به روز بیدارتر و هوشیارتر خواهند شد.

  کسری بودجه 400 هزار میلیاردی از کجا تامین می شود؟

این بانوی بسیجی با اشاره به قهرمانی قهرمانانه تیم ملی در جام جهانی گفت: پیروزی تیم ملی مانند آیه شریفه است. خداوند هر که را بخواهد برمی‌انگیزد و هر که را بخواهد نیش می‌زند و خار دشمنان ما روز به روز بیشتر می‌شود».


6cf6c78e ece7 4807 b751 551f2f27eeb0 خبر خاکستری


بسیج مدافع دین و انقلاب است

یکی دیگر از بسیجیان سمنان نیز در گفتگو با مرات، بسیج را مدافع دین و انقلاب دانست و گفت: فرهنگ بسیجی می تواند در افکار برخی که تحت تاثیر فضای مجازی هستند تاثیر بسزایی داشته باشد.

این نوجوان بسیجی بیان می کند: بسیجی کمترین چیزها را برای خودش می خواهد پس بسیجی بودن و بسیجی ماندن خیلی سخت به نظر می رسد.


f9b8a1df 69ad 4a0f 88ce 9e3633bef42c خبر خاکستری


بسیج مظهر ایثار، اخلاص و فداکاری است

فاطمه فولادی نژاد دیگر بانوی بسیجی بسیج را خدمتگزار مردم دانست و گفت: بسیج باید پشتیبان نظام و انقلاب باشد و گوش به فرمان رهبری باشد.

وی با بیان اینکه بسیج مظهر ایثار، اخلاص و فداکاری است، گفت: مردم ایران پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) خواهند برد.


ad6b519e 234c 4651 a006 a73b88295b17 خبر خاکستری


بسیجیان خون شهدا را ادامه می دهند

ابوالقاسم زرین از قدیمی ترین بسیجیان سمنان در گفتگو با مرات، بسیج را تداوم خون شهدا دانست و گفت: اگر خدا بخواهد با همیشه در صحنه بودن بسیج و گارد ملی در برابر ناآرامی های جوی مصون خواهد ماند.

وی تصریح کرد: ملت ایران با روحیه بسیجی در صف مقابله با تهدیدات دشمنان ایستاده است.

این بسیجی با اشاره به اینکه پیروزی تیم ملی ایران باعث ناراحتی طرف های مقابل شد، افزود: آل سعود گفت به ما تبریک نمی گوید، امیدواریم به زودی شاهد نابودی او باشیم.

  معلمان استخدام شدند


4ccb93a5 7bba 4907 9398 a12fcca0b28d خبر خاکستری

اتحاد هزاران نفری امروز پاسخی بود به همه اغتشاشات اخیر دشمنان و به نابودی تمام کارهایی که انجام داده بودند، لذا امیدواریم این اتحاد ادامه داشته باشد و به هدفی که قاعده است برسد. عدالت امام زمان (عج).

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید