بمب نقل و انتقالات استقلال کیست؟

حضور استقلال در بازار نقل و انتقالات به غیر از هواداران، دیروز صدای سرمربی این تیم را هم درآورد. جایی که نکونام اعلام کرد خواسته هایش در تیم برآورده نشد و تمام بازیکنان مورد نظرش راهی باشگاه های دیگر شده اند.

به گزارش “ورزش سه”، با حضور علی حثیر به عنوان مدیرعامل استقلال، هواداران نیز امیدوار بودند که او بتواند در روزهای باقی مانده از بازار نقل و انتقالات این تیم را تقویت کند و در گام نخست قرارداد مرادمند و مهری نیز تمدید شد. ، و اکنون مدیریت جدید به دنبال عقد قرارداد با افراد جدید است.

در همین رابطه مدیرعامل استقلال اعلام کرد که در حال مذاکره با برخی بازیکنان مورد نظر نکونام است که حتی سرمربی آبی ها باید لیست بازیکنان خارجی خود را به مدیریت تحویل دهد تا مذاکرات با آنها آغاز شود.

حثیر در این خصوص گفت: از هواداران استقلال بزرگ می خواهم که به باشگاه و تیم آرامش بدهند و اجازه دهند طبق برنامه از این پاس سخت عبور کنیم. حالا می گویم به زودی خبرهای خوبی خواهید آموخت. در حال حاضر با سه یا چهار بازیکنی که سرمربی تیم مد نظر دارد در حال مذاکره هستم و انشاالله به محض اعلام نتایج از طریق رسانه رسمی باشگاه به اطلاع هواداران خواهد رسید.

  گفتگوی طارمی با عادل فردوسی پور ادامه دارد

دیدگاهتان را بنویسید