بمب واقعی فوتبال ایران در تیم ملی منفجر شد

روز جدید :

خبروشی: در هیاهوی نقل و انتقالات فوتبال ایران که هر لحظه خبر ورود و خروج بازیکنان به گوش می رسد، مهدی طارمی در برنامه تاپ فوتبال به نکته ای اشاره کرد که همه مطالبی را که در مورد اخبار روز خوانده بودیم تحت الشعاع قرار داد.

بمب واقعی فوتبال ایران در تیم ملی منفجر شد

طارمی در خصوص دیدار تیم ملی با ازبکستان به بازیکنانی اشاره کرد که در نیمه دوم بازی ایران و ازبکستان با جان و دل بازی نکردند بدون اینکه مستقیماً از افراد خاصی نام ببرد. او حتی مدعی است تذکر لازم را به کادر فنی داده است.

با یک جستجوی ساده در گوگل به مصاحبه امیر قلعه نویی در همین بازی رسیدیم که شاید بخشی از ادعای مهدی طارمی در همان مصاحبه را تایید کند. گیل نووی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی در تاشکند گفت: بازیکنان ما فکر می کردند بازی در پایان نیمه اول تمام شده است و یک نیمه فوتبال را دیدند، در حالی که تیم ازبکستان در نیمه دوم با قلب خود بازی کرد. به همین دلیل آنها توانستند دو گل به ثمر برسانند.” ما در زمین قدم زدیم و آنها دلشان را بازی کردند.»

قلعه نویی را در فوتبال ایران می شناسیم. او به خاطر روابط انفجاری اش با بازیکنان اشتباه و نظم در مدیریت تیم معروف است، اما مشکل اصلی او این است که بیش از حد روی ماجراجویی های بی ثمر با منتقدانی که فکر می کند قلعه نویی را دوست ندارند، تمرکز می کند. همان منتقدانی که سال ها پیش عملکرد امیر را زیر ذره بین گذاشته بودند. داستان او یک داستان قدیمی است و مربوط به امروز نیست اما عامر بی دلیل این موضوع را کشیده است!

آنچه طارمی درباره شرایط داخلی تیم ملی گفت قطعا باید کالا نووی را به فکر فرو ببرد. واقعاً بمب واقعی فوتبال ایران در تیم ملی منفجر شده است و کسی جز کالانوی مسئول آن نیست. مردی که باید این عیوب را برطرف کند طبیعتاً امیر کالا نوی است. او که از منتقدان مربیان خارجی در فوتبال ایران است می تواند شاخص نظم و انضباط را در این تیم ملی بررسی کند و نتایج خوبی کسب کند.