بن بست مذاکرات استقلال با 2 گزینه بیرونی

روز جدید :

بن بست مذاکرات استقلال با 2 گزینه بیرونی

در پی انتصاب کیوان بابادی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال خوزستان در روزهای پایانی خرداد، سیروس پورموسوی اعلام کرد که برای فصل آینده روی نیمکت این تیم فوتبال این باشگاه نمی نشیند و روابط عمومی استقلال خوزستان بیانیه ای را منتشر کرد. ، که در آن از سرمربی سابق خود برای مذاکره با باشگاه تشکر کرد. او سه گزینه اروپایی را اعلام کرد.

مدیران استقلال خوزستان در هفته های اخیر مذاکراتی با مربیان خارجی داشته اند که به امضای قرارداد ختم نشده است. این باشگاه مذاکراتی را با فاروک هاجی بیکیچ و ژلیکو پتروویچ دنبال کرد و به توافق رسید اما در نهایت به نتیجه لازم نرسید.

هاجی بیکیچ بوسنیایی در 4 بازی روی نیمکت تیم ملی بوسنی و هرزگوین نشست و تجربه سرمربیگری تیم ملی مونته نگرو را نیز دارد. پتروویچ مونته نگرویی فصل گذشته هدایت تیم بوسنیایی موستار زرینسکی را در لیگ برتر این کشور برعهده داشت و مدتی نیز سرمربی تیم ملی عراق بود. وی در دیدار تیم ملی ایران با عراق در بهمن ماه 1400 که با قطعی شدن جواز حضور تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2022 همراه بود، به عنوان سرمربی عراق فعالیت کرد.

امیر خلیفه عسل که در فصل 1400-1399 هدایت تیم استقلال خوزستان را برعهده داشت به عنوان یکی از اعضای جدید کادر فنی این تیم انتخاب شد و حتی به همراه برخی از اعضای هیات مدیره این باشگاه برای انجام مذاکرات نهایی به ترکیه سفر کرد. در ابتدای اردوی تیم استقلال خوزستان خلیفه عسل عملکرد آبی ها را زیر نظر دارد تا سرمربی جدیدی به این تیم ملحق شود.