بهانه عجیب محصول شکست مذاکرات استقلال

این چه توجیه دیگری است؟

سیدحسین به محض بازگشت به استقلال درباره دلایل از دست دادن تمرکزش در فصل گذشته صحبت کرد. به گفته وی یکی از دلایل این اتفاق تلاش باشگاه برای خرید یک دروازه بان دیگر است. این چه توجیه دیگری است؟ یعنی استقلالی ها حق ندارند برای خودش سنگر دیگری بخرند؟ این یعنی بازیکنی که بازوبند استقلال را می بندد آنقدر تمرکز دارد که در شایعه جذب دروازه بان این باشگاه گم شده است؟ این دلیل برای هواداران باشگاه قابل قبول نخواهد بود. سیدحسین فصل خوبی را در استقلال سپری نکرد و طبیعی بود که باشگاه حتی در نیم فصل هم به فکر آوردن یک مدافع دیگر باشد. اگر واقعاً به این دلیل لغزش کرد، پس این لغزش در فصل جدید نیز ادامه خواهد داشت.

محصول مذاکرات شکست خورده

چرا سید حسین حسینی در استقلال ماند؟ بیشتر به این دلیل که مذاکرات باشگاه با سایر دروازه بان ها نتیجه ای نداشت. اگر استقلال با بیرو قرارداد ببندد سرنوشت حسینی چه می شود؟ اگر باشگاه دروازه بان خارجی بگیرد چه؟ حالا به نظر می رسد از آنجایی که استقلال به گزینه دیگری نرسیده است، حسینی شانس دیگری در این باشگاه پیدا کرده است. در واقع ماندن او نتیجه مذاکرات ناموفق باشگاه با دیگر مدافعان است. علاوه بر این، باشگاه در حال حاضر شرایط خالدآبادی را برای عقد قرارداد با این دروازه بان زیر نظر دارد. اگر این اتفاق بیفتد اصلا دور از ذهن نیست که سیدحسین در ابتدای فصل روی نیمکت استقلال دیده شود. ممکن است حتی بعد از تمام اتفاقاتی که افتاده، نکو روبان این سنگر را بگیرد و به بازیکن دیگری بدهد. در حال حاضر هیچ چیزی به نفع سیدحسین در استقلال پیش نمی رود.

  جلوه های ناب خدمت به محرومان در راه وحی

قرارداد سفید؟ خیلی مهم نیست!

سیدحسین مانورهای زیادی روی سفیدی قراردادش با استقلال انجام داد اما به نظر می رسد این موضوع اهمیت خاصی برای هواداران ندارد. آنها بیشتر به کیفیت او در تیم استقلال فکر می کنند تا مبلغ قرارداد این دروازه بان. اگر همه چیز مثل فصل قبل باشد در آژانس آزاد هم دروازه بان خوبی برای تیم نخواهد بود. سیدحسین باید از همه این اتفاقات فاصله بگیرد، اهمیت کاپیتانی استقلال را درک کند، قبل از هر رفتاری به خصوص در شبکه های اجتماعی به آن فکر کند و کمی پختگی بیشتری نشان دهد. استقلال فصل سختی را پشت سر می گذارد و فصل بسیار سختی برای خود حسینی خواهد بود. او تنها در صورتی از این سختی جان سالم به در خواهد برد که کمی بزرگ شود و کارهای قبلی خود را تکرار نکند.

دیدگاهتان را بنویسید