به تعویق انداختن بازی های آسیایی هانگژو برای ما بهتر است / برنامه قایق ها تغییر کرد


ساعت: 17:36
تاریخ انتشار: 1380/02/14
کد خبر: 1839587

ما به دنبال شرکت در کانادا و مجارستان جهانی هستیم

سرمربی تیم ملی آب های آرام گفت: تعویق بازی های آسیایی هانگزو برنامه ما را تغییر داده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی راه دانا ؛ پدرو سنا، سرمربی تیم ملی ورزش های آبی در هانگژو گفت: متأسفانه بازی های آسیایی یک سال عقب مانده است و برنامه ما تغییر کرده است و اکنون روی تمرینات قدرتی و آمادگی جسمانی کودکان کار می کنیم تا در بازی های آسیایی قوی باشند. . . برای حضور در بازی های آسیایی برنامه ریزی کرده بودیم اما برنامه هایمان تغییر کرده و در حال حاضر روی تکنیک کار می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تعویق بازی های آسیایی برای آب های آرام بهتر است، گفت: اکنون زمان بیشتری برای تمرین داریم. تعلل برای ما بهتر است و بازیکنان می توانند بیشتر تمرین کنند. تمرینات را مرحله به مرحله انجام می دهیم و باید طبق برنامه هایی که برای تیم ملی داریم ادامه دهیم. ما بازیکنان خوبی داریم، اما باید بیشتر با آنها کار کنیم و اکنون این زمان را داریم.

سرمربی تیم ملی آب های آرام کشورمان به امکانات قایقرانی ایران گفت: فدراسیون در بحث امکانات از ما حمایت کرد و این امکان را فراهم کرد که به خوبی تمرین کنیم. فدراسیون سعی کرد همه امکانات موجود را داشته باشد.

پدرو گفت: ما قهرمان جام جهانی در کانادا و جام جهانی مجارستان هستیم. ما به دنبال حضور در این مسابقات هستیم، حضور در این مسابقات برای ما مهم است، زیرا سطح قایقرانان را بالا می برد.

  انتقاد تندی ستاره جنجالی پرسپولیس از دستیار یحیی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید