به قهرمانی پرسپولیس کمک کردند؟

به قهرمانی پرسپولیس کمک کردند؟

پس از شکست استقلال مقابل پرسپولیس و از دست دادن قهرمانی، رضا میرزایی با صدای خشن گفت: آنقدر به داور حسودی کردیم که صدایم را از دست دادم این داور 6 بازی در لیگ قضاوت کرده است. تعویض داور 10 دقیقه طول می کشد در حالی که ما حمله می کنیم. داور ذخیره اصلا خوب نبود. گلی که آنها زدند اصلا اشتباه نبود. سعید مهری به من گفت و قسم خورد که هیچ غلطی نکرده ام. این صحنه خطا می شود و توپ آنها گل می شود اما 2 توپ بعدی به وضوح خطا می شود. دردمان را به چه کسی بگوییم؟

بازیکن استقلال در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آبی ها امروز خوب نبودند، ادامه داد: تیم ما بیشتر از پرسپولیس موقعیت ایجاد کرد. پرسپولیس یک موقعیت داشت و 2 گل زد. او جایگاهی نداشت و به پرسپولیس کمک کردند. حیف که همه کسانی که برای دیدن این بازی آمده بودند، قهرمان نشدند.

میرزایی گفت: اگر در این بازی بودم به تیم کمک می کردم. البته دعای من با آنها بود. یاماگا در زمان نامناسبی مجروح شد. از هوادارانی که آمدند شرمنده شدیم.

وی در خصوص عمل خودش نیز گفت: امیدوارم انشاالله اول پایم صاف شود، پایم مثل پای دیگر شود تا ببینیم دکتر چه می گوید و عمل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید