به محمد بنا بی انصافی نکنیم/ به کاستی های کشتفرنگی ها نگاه می کنیم.


ساعت: 08:50
تاریخ انتشار: 1301/06/24
کد خبر: 1897535

به این راحتی ساختمان را نگرفتیم که بخواهیم با آبرویش بازی کنیم

رئیس فدراسیون کشتی گفت: به این راحتی محمد بنا را نگرفتیم که بخواهیم با آبرویش بازی کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی درباره نتایج تیم ملی ایران در مسابقات جهانی گفت: در نتایج تیم ملی کشتی ایران کشتی گیران و مربیان تیم ملی کاستی هایی داشتند اما بی انصافی است که همه تقصیرها را به گردن محمد بنا بیندازید. فراموش نکنیم که او در مسابقات جهانی پارسال 4 مدال طلا گرفت و در المپیک 2012 لندن 3 مدال طلا را برای ما به ارمغان آورد.

وی در ادامه بیان کرد: او در سال 2018 با اما و اگری تیم یازدهم جهان را مدیریت کرد که همه می دانیم مدال برنز کسب کرد و سال بعد این تیم را در مسابقات جهانی 2019 به مقام چهارم رساند. او به همراه تیم ملی 2 مدال برنز در المپیک ریو و یک طلا و یک برنز در توکیو به دست آورد که می توانست بیشتر باشد.

دبیر خاطرنشان کرد: تیمی که در توکیو شانسی نداشت و اگر شرایط کرونا نبود و المپیک به تعویق نمی افتاد، معلوم نبود چه بلایی سر تیم المپیک توکیو می آمد. تیم او سال گذشته در جام جهانی نروژ 6 مدال کسب کرد و با اختلاف 2 امتیاز نایب قهرمان جهان شد. حالا کشتی طرف دیگر خود را نشان داد. اما باید مشکلاتی وجود داشته باشد و باید بررسی کنیم.

دارنده مدال طلای المپیک 2000 سیدنی ادامه داد: من همیشه گفته ام که محمد از طلا ساخته شده است و این را قبول دارم و او مرد بسیار خوبی است. برایم مهم نیست که بخواهد ادامه دهد یا نه، اما اول باید خودش تصمیم بگیرد. اما او یکی از بهترین مربیان جهان است. ما کار او را برای بازی با آبرویش آسان نکردیم. درخواست من این است که حرم ها را پاسداری کنیم و فراموش نکنیم بنا چه افتخاراتی برای این کشور به دست آورد. انتظار داشتم نظرات او بیشتر به او کمک کند.

  اعمال طرح خرید تضمینی دام حذف عشایر / تحمیل هزینه های گزاف به عشایر با اعمال طرح غیرحرفه ای

فرنگجی سدبیر در خصوص انتصاب سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: تا دوشنبه هفته آینده که صربستان هستیم که برگردیم خیلی سریع جمع بندی می کنیم.

رئیس فدراسیون کشتی یادآور شد: همیشه گفته ام بردها برای همه و قبلی ها که پیچیدند و باخت ها برای من است. مردها باید به عظمت خودشان ببخشند و انشاءالله جبران می کنیم. اما این را بدانید که من و همه بچه ها جانمان را برای موفقیت تیم دادیم و قول می دهم کشتی آزاد به زودی جبران کند.

دیدگاهتان را بنویسید