تجلیل از قهرمان خردسال مسابقات کشوری انجمن او اسپرت

به همت هیات رزمی شهرستان اراک انجام شد ؛

با حضور مسیئولین حوزه ورزش شهرستان اراک از قهرمان خردسال رشته او اسپرت هیات رزمی شهرستان اراک تجلیل شد.


به گزارش خبرگزاری موج، غلامحسن اکبری رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک در این مراسم که در دبستان آیت الله غفاری شهر اراک برگزار شد گفت: تشویق کودکان و خردسالان اثرات مطلوبی در روحیه آنان دارد که میتواند باعث افزایش میل به ورزش حرفه‌ای در این عزیزان شود .

اکبری ادامه داد: هفته تربیت بدنی فرصت مناسبی است تا از همه فعالان عرصه ورزش در حوزه های مختلف تقدیر کرد .

وی اضافه کرد: استعدادیابی در کودکان و اجرای برنامه های تشویقی و حمایتی در هیات های ورزشی میتواند باعث افزایش میل به انجام ورزش حرفه ای در خانواده ها شده و باعث  کادرسازی و تقویت نسل آینده در حوزه ورزش شود.

رضابراتی،رییس هیات رزمی شهرستان اراک نیز در این برنامه گفت : کادرسازی و استعداد یابی دو موضوع فراموش نشدنی برای هیات رزمی است که در سال جاری این دو مهم تقویت خواهد شد.

وی اضافه کرد:در حال حاضر هیات رزمی شهرستان اراک در حال طراحی برنامه ای برای برگزاری دوره های استعداد یابی در مدارس ابتدایی است که با همکاری آموزش و پرورش محقق خواهد شد.

دراین مراسم که با حضور مسئولین آموزش و پرورش ، انجمن اولیا و مربیان ، خانواده ها و دانش آموزان دبستان آیت الله غفاری اراک برگزار شد از ورزشکار دانش آموز ، محراب رئیسی قهرمان ورزشهای با مانع انجمن اواسپرت در مسابقات کشوری با اهدا لوح توسط مسئولین ورزش تجلیل شد.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید