تجلیل از نیکوکاران از بهترین روشهای ترویج نیکوکاری است

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام گفت: تجلیل از افراد و گروههای خیر و نیکوکار و قدرشناسی از اقدامات آنان از بهترین روشهای ترویج فرهنگ خیر و احسان در جامعه است.


به گزارش

خبرگزاری موج

ایلام

، حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در آیین رونمایی از پوسترهمایش تجلیل از موسسات خیریه ، گروههای جهادی و تشکل های مردمی که روز چهارشنبه این هفته در استان برگزار می شود بیان کرد: قدردانی از موسسات خیریه ، گروههای جهادی و تشکل های جهادی که در خدمت به نیازمندان فعال هستند باعث  ترویج کار خیر و تشویق مردم به  فعالیتهای نیکوکارانه است.

وی ادامه داد: ابتکار برگزاری همایش تجلیل از موسسات خیریه و تشکل های مردمی فعال در عرصه امورات خیر و نیکوکارانه که این هفته برگزار می شود قدرشناسی از خدمات این موسسات بوده و امید می رود که چنین رویکردی ترویج بیشتر کار خیر و نیک در استان را در پی داشته باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام نیز در این آیین گفت: به منظور پاسداشت خدمات و کمک های موسسات خیریه به قشر نیازمند استان همایش تجلیل از موسسات خیریه ، گروههای جهادی و تشکل های مردمی چهارشنبه این هفته در ایلام برگزار و موسسات خیریه ،گروههای جهادی و تشکل های مردمی فعال تجلیل می شود.

  سیستم عجیب ساپینتو در راه است. آیا این سیستم به طور مستقل کار می کند؟
آیا این خبر مفید بود؟دیدگاهتان را بنویسید