تسهیلات کم بهره و بدون ضامن به مددجویان کمیته امدادی ارائه می‌شود

رئیس کمیته امداد کشور از اعطای وجوه 100 میلیون ریالی بدون ضامن و کارمزد کم به نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج


سید مرتضی بختیاری عصر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به خاطرات تلخ و شیرین 16 تیرماه اظهار داشت: این روز خاطرات تلخی از جمله شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران شهید و شهدا را گرد هم می آورد. چهلمین رئیس جمهور شهید حجت الاسلام رئیسی و شهدای خدمت ثبت شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم راه شهدای خدمت حفظ و تداوم داشته باشد و با سرعت و روحیه جهادی پیش برویم، افزود: کمیته امداد استان در امر کمک به مردم در جایگاه خوبی قرار دارد. مردم و توسعه مشارکت ها

رئیس کمیته کمک به کشور وی گفت: کمیته همیاری فعال سازی صندوق امداد استان با مجوز بانک مرکزی از سال 95 برکات زیادی برای این نهاد داشته است.

بختیاری با تاکید بر اینکه کمیته امداد تا سقف 10 میلیون تومان از متقاضیان کارمزد دریافت نمی کند، گفت: مشمولان کمیته امداد می توانند بدون ضامن تا سقف 10 میلیون تومان از تسهیلات بانکی این صندوق بهره مند شوند.

وی افزود: مازندران با درخشش فراوان توانست مقام اول کمک های مردمی صندوق امداد استان را به خود اختصاص دهد.

وی با بیان اینکه استان با کمک نماینده فقیه در امر جهیزیه، مسکن، حوزه فرهنگی و کمک به نیازمندان به موفقیت هایی دست یافته است، گفت: همدلی و اتحاد بین مردم و مسئولان وجود دارد و نتایج این همدلی در برکت کمیته امداد لمس

بختیاری با اشاره به اینکه امیدواریم علمی که رئیس جمهور شهید مطرح کرد در همه کشورهای جهان شناخته شود، خاطرنشان کرد: روحیه جهادی آیت الله رئیسی که شهید بود به عنوان الگو در تاریخ انقلاب ثبت شده است. جهان است و در آینده آن را به عنوان یک مکتب خدمت یاد خواهیم گرفت تا این علم به صاحب اصلی خود برسد.آیا این خبر مفید بود؟