تشکیل کمیته حجاب و عفاف در ادارات استان قم / راستی‌آزمایی و نظارت محتاطانه بر پروفایل شبکه‌های اجتماعی کارکنان در خارج از ادارات

تشکیل کمیته حجاب و عفاف در ادارات استان قم / راستی‌آزمایی و نظارت محتاطانه بر پروفایل شبکه‌های اجتماعی کارکنان در خارج از ادارات

ابوالقاسم مقیمی در نشست نمایندگان حجاب و عفاف دستگاه های اجرایی استان قم که در تالار کرامت استان قم برگزار شد، در سخنانی با بیان اینکه اتفاقات سال گذشته بخشی از جنگ ترکیبی دشمن است و اگر فعالیت میدانی دشمن باشد، گفت: به پایان می رسد، این به دلیل حضور و هوشیاری مردم است، اما این جنگ با ابزار و در جبهه های مختلف ترکیب خواهد شد.

به گزارش خوجه، معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارتی استانداری قم گفت: امروز بحث حجاب و عفاف منحصر به حجاب زنان نیست، بلکه گفتمان امنیتی در کنار ضد انقلاب است و آن سیر تحرکات مخالفان نظام اسلامی است.

وی افزود: توطئه تفرقه افکنی اقشار مختلف جامعه در عرصه های مختلف در حال شکل گیری است و نقشه دشمن ایجاد تفرقه است که باید در این زمینه هوشیار بود.

مقیمی گفت: بحث رعایت حجاب در واقع دفاع از انقلاب اسلامی است و در حجاب و عفاف با دشمنانی که برای براندازی نظام جمهوری اسلامی تلاش می کنند مواجه هستیم.

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارتی استان قم با بیان اینکه سبک زندگی عفیفانه در واقع سبک زندگی اسلامی است، تصریح کرد: جریان روشنفکری در ابتدای انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را برای رفع حجاب و عفاف در جامعه انجام داد. و در این راستا اکثر تولیدات رسانه ای قبل از انقلاب به دلیل این نوع نگاه قابل استفاده و توزیع برای جامعه امروزی نیست.

وی گفت: جریان روشنفکری از ابتدای انقلاب به شکل های مختلف حرکت خزنده خود را آغاز کرده و سعی در تغییر سبک زندگی ملت ایران دارد.

  خبر عجیب برای پرسپولیس؛ مصدومیت این ستاره بسیار جدی است

وی با بیان اینکه جبهه نیروهای انقلاب در ایام کرونا خود را در عرصه های برابری و کمک به نیازمندان یافتند افزود: گفتمانی که امروز توسط گروه های جهادی و نیروهای انقلابی ترویج می شود در واقع همان سبک زندگی اسلامی است.

معاون اجتماعی، فرهنگی و فعالیت های زیارتی استان قم تاکید کرد: امروز در حوزه حجاب و عفاف شاهد موضع گیری منسجم معاند در برابر این گفتمان هستیم که البته با هوشیاری مردم. و با ایستادگی بر آرمان ها موج برنامه ریزی آنها راه به جایی نبرد و به برکت خون آشوب های سال گذشته پایان یافت.

مقیمی تصریح کرد: در قم نسبت به کل کشور حرکت پیشگامانه ای در زمینه مقابله با ناهنجاری ها داریم و برپایی قرارگاه در 28 آذر با تاکیدات رهبر معظم انقلاب بستر خوبی را در در حوزه حجاب و عفاف پنج سال پیش قدم های خوبی برداشته شد.

وی بیان کرد: استان های کشور در تلاش هستند تا به الگوی برپایی قرارگاه فرهنگی در 28 آذرماه برسند که این اتفاق مبارکی است چرا که موجب ساماندهی و اتحاد نهادهای مختلف نظارتی و فرهنگی و همچنین تحقق برنامه های فرهنگی متنوع می شود.

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارتی امور زیارت استان قم تصریح کرد: کمیته حجاب و عفاف در ادارات استان قم تشکیل شده است و همه دستگاه ها باید نمایندگان خود را که در محیط اداری وظیفه دارند اعم از کارمند و مشتری و همچنین حضور داشته باشند. همانطور که برای زیر گروه های آنها خارج از دفاتر مسئول هستند.

مقیمی با بیان اینکه موضع ما در مورد حجاب و عفاف رعایت قانون است، افزود: اینکه اداره ای بگوید من هیچ تعهدی برای پوشش موکلان ندارم قابل قبول نیست.

  اجرای قانون 127 خودرو در کهگیلویه

وی گفت: صفحات مجازی جزو شأن کارکنان دولت است و پروفایل شبکه های اجتماعی کارکنان هویت اداری محسوب می شود و کارمند نمی تواند بگوید رفتارش در خارج از دفتر شخصی است.

معاون اجتماعی، فرهنگی و فعالیت های زیارتی استان قم ادامه داد: بازرسی ها در زمینه رعایت ضوابط حجاب و عفاف هم در محل و هم به صورت نامحسوس انجام می شود که کار سختی است و مسئولان باید حمایت های لازم را در این زمینه داشته باشند. این مسئله.

دیدگاهتان را بنویسید