تعهد باشگاه بزرگ اروپایی به تابعیت ستاره ایرانی؟

میلان 20 میلیون یورو پرداخت نخواهد کرد

از ابتدای فصل نقل و انتقالات، موضع باشگاه پورتو در خصوص صدور رضایتنامه مهدی طارمی مشخص است. باشگاه پورتو تنها در ازای پرداخت 20 میلیون یورو حاضر است به طارمی رضایت دهد. چهره قابل توجهی در فوتبال اروپا که فقط الهلال عربستان حاضر به قبولش بود اما خود طارمی مخالف رفتن به عربستان بود تا نشان دهد هنوز عطش بازی در اروپا را دارد.

پیشنهاد میلان برای جذب طارمی نه تنها با وجود دریافت بسیار کمتر از الهلال، نظر مساعد او را جلب کرد، بلکه باعث شد مدیر برنامه های این بازیکن به همراه مسئولان پورتو درخواست مشترکی از میلان داشته باشند تا این باشگاه ایتالیایی بتواند پرداخت کند. مبلغ مورد نظر برای پرداخت رضایت مهاجم.افزایش ایران.

400 میلیارد اختلاف

میلان در پیشنهاد اولیه خود تاکید کرد که می تواند 10 میلیون یورو برای طارمی بپردازد.

پاسخ ظاهرا منفی پورتو باعث شده تا روسونری این رقم را به 12 میلیون یورو افزایش دهد. با این حال بین این دو باشگاه 8 میلیون یورو – 400 میلیارد – اختلاف وجود دارد و مشخص نیست پورتو به رقم مورد نظر نخواهد رسید یا میلان برای جذب یک مهاجم 31 ساله 20 میلیون یورو هزینه خواهد کرد؟ به نظر می رسد گزینه دوم خارج از بحث باشد.

گذرنامه غیر اروپایی، یک مانع جدید

باشگاه های ایتالیایی تنها می توانند در پنجره نقل و انتقالات تابستانی با دو بازیکن با پاسپورت غیر اتحادیه اروپا از لیگ های دیگر جذب کنند.

سهمیه اول میلان به بازیکن دیگری تعلق گرفت و هم مهدی طارمی و هم ساموئل چوکوزه از ویارئال مدعی سهمیه دوم شدند. به نظر می رسد با توجه به سن چوکوئزه شانس انتقال او به میلان بیشتر از طارمی باشد.

  دستگیری مجری صفحه اینستاگرام قمار و شرط بندی در اراک

یک بند مهم در کمک به طارمی

در قوانین نقل و انتقالات فوتبال ایتالیا بندی وجود دارد که می تواند به انتقال مهدی طارمی کمک کند. این بند نشان می دهد که اگر باشگاه ایتالیایی، به عنوان مثال میلان، متعهد شود که برای یکی از بازیکنان غیر اروپایی خود در سال آینده تابعیت ایتالیا را دریافت کند، می تواند سهمیه سوم را نیز از خارج از اتحادیه اروپا جذب کند. این را میلان می‌تواند دنبال کند تا چوکویزه را به عنوان وینگر نیجریه‌ای و مهدی طارمی را به عنوان مهاجم هدف کنار بگذارد.

ادعای گاتزتا: Chukwueze-Milan نهایی شد

روزنامه ایتالیایی گاتزتا در گزارشی تاکید کرد که انتقال ساموئل چوکوئزه به میلان نهایی شده و او طی روزهای آینده در اختیار هواداران روسونری قرار خواهد گرفت. بنابراین تا حد زیادی می توانیم انتقال طارمی به میلان را حذف کنیم. اگر اتفاق دیگری در چند روز اخیر رخ ندهد، میلان از بندهای قوانین استفاده خواهد کرد و البته پورتو نیز کمی از مذاکرات فاصله خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید