تغییر سیستم نام در استقلال؟

تغییر سیستم نام در استقلال؟

یکی از نکاتی که در روزهای گذشته تمرین استقلال و همچنین دیدار تدارکاتی با پیکان به چشم می آمد، نبود یک مدافع میانی بود. در روزهای اخیر محمدحسین مرادمند و آرمین سهرابیان دو مدافع وسط متخصص استقلال در تمرینات به حساب می‌آیند و این مشکل نکونام را با مشکل مواجه کرده است.

جواد نکونام با توجه به حضور این دو بازیکن در پست دفاع مرکزی چاره ای جز بازی با سیستم چهار دفاعی مقابل پیکان نداشت. حالا با اضافه شدن یک مدافع میانی جدید این مشکل تا حدودی حل شده و نکونام می تواند سیستم بازی تیمش را به سه دفاع تغییر دهد.

ایمان سلیمی که شب گذشته با آبی پوشان قرارداد امضا کرد، حالا در کنار آرمین سهرابیان و محمدحسین مرادمند خواهد بود. در این شرایط نکونام می تواند یک بازی را با سه مدافع میانی تمرین کند.

این در حالی است که طی روزهای آینده یک مدافع میانی دیگر آبی پوش به این تیم اضافه خواهد شد. سامان فلاح مدافع پیکان گزینه اصلی استقلال است و البته عارف غلامی مشکلی برای تمدید قرارداد ندارد و به نظر می رسد یکی از این دو بازیکن در پست دفاع وسط به استقلال اضافه شود.

با تکمیل خطوط دفاعی استقلال، نکونام ابزار لازم برای بازی با سه مدافع میانی یا چهار مدافع را در اختیار دارد و می تواند بر اساس تفکرات خود و البته سایر بازیکنانی که در پست های دیگر حضور دارند، سیستم بازی استقلال را انتخاب و اجرا کند.

  کشیش معترض، روز نو بهارستان بدبخت

دیدگاهتان را بنویسید