تله پرسپولیس برای نکونام و استقلال

تله پرسپولیس برای نکونام و استقلال

بر اساس برنامه زمان بندی و قرعه کشی، دربی تهران در هفته پنجم برگزار می شود و به احتمال زیاد شهریور ماه شاهد تقابل استقلال و پرسپولیس خواهیم بود. بدیهی است وضعیت هر دو تیم قبل از رسیدن به هفته پنجم بسیار مهم است و البته نمی توان نتیجه بازی را با توجه به شرایط فعلی و حتی وضعیت آنها یک هفته قبل از دربی پیش بینی کرد، اما استقلال با توجه به این شرایط با روزهایی دست و پنجه نرم می کند بله، او قطعا دوران بسیار حساسی را در 4 هفته مانده به تقابل با پرسپولیس پشت سر می گذارد و نتایج هر یک از این بازی ها برایش اهمیت فوق العاده ای دارد.

ادامه درگیری ها

اولین بازی صنعت نفت و استقلال در زمستان سال گذشته زمین های زیادی داشت اما دیدار برگشت این دو تیم که همین چند ماه پیش در بهار امسال به میزبانی ورزشگاه آزادی برگزار شد، پربار بود. جنجال در مقیاس، با بازیکنان در چند نوبت و حتی نیمکت هر دو تیم هم درگیر شد! کار به جایی رسید که عبدالله ویسی مصاحبه تندی علیه ریکاردو ساپینتو انجام داد و البته سرمربی پرتغالی استقلال نیز پاسخ بسیار تند به او داد. حال باید دید ادامه این پیکارها در هفته اول امسال دوباره با میزبانی آبادان نمایش داده می شود یا همه چیز تمام می شود؟

اولین تقابل با پرسپولیس

اگر مهدی تارتار از ملوان جدا نشود جدال استقلال با ملوان اولین تقابل استقلال و ملوان به عنوان سرمربی استقلال و سرمربی پرسپولیس خواهد بود. اتفاقا استقلال و ملوان در هفته دوم فصل قبل مقابل هم قرار گرفتند، برانکارد زدند، موفق شدند با سه گل انزلی چیها را شکست دهند.

  من به عنوان حامی دولت واحد، آن را شکست خورده اعلام می کنم

کمین پرتغالی ها

یکی از سخت ترین دیدارهای فصل آینده استقلال در هفته سوم و هجدهم برگزار می شود. جایی که آبی پوشان باید به مصاف سپاهان بروند و قطعا خوزه مورایس پرتغالی انگیزه زیادی برای رویارویی با استقلال و ادامه رکورد پیروزی های متوالی خود مقابل این تیم دارد. البته نکونام هم آنقدر باهوش است که بداند مسابقات 6 امتیازی در مسابقات قهرمانی استقلال چقدر موثر است.

دعوای خانوادگی قبل از دربی

و بالاخره به هفته چهارم رسیدیم. جایی که استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان خواهد بود. دعوای خانوادگی قبل از دربی می تواند جذابیت خود را داشته باشد و خاطره بازی های استقلال با اهواز در دهه 60 و 70 را زنده کند.

دیدگاهتان را بنویسید