تمجید ویژه برانکو ایوانکوویچ از این ستاره پرسپولیس

تمجید ویژه برانکو ایوانکوویچ از این ستاره پرسپولیس

سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس بالاخره به طور رسمی بازنشستگی خود را اعلام کرد، بازیکنی که با 9 قهرمانی عنوان پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر را در اختیار دارد و قطعا یکی از مقاوم ترین چهره های تاریخ خواهد بود. از این نژاد

شماره چهار خاطره انگیز تیم ملی ایران و پرسپولیس حالا با 115 بازی ملی و 256 بازی برای پرسپولیس از مستطیل سبز خداحافظی می کند و به گفته رضا درویش فصل آینده در کادر فنی پرسپولیس حضور خواهد داشت. بازیکنی که همیشه و در طول فوتبالش مورد تمجید مربیانش قرار گرفت و حتی کارلوس کی روش سرمربی وقت تیم ملی قبل از جام جهانی 2018 روسیه پس از حذف نامش از لیست جام جهانی او را مردی حرفه ای و منحصر به فرد خطاب کرد. و خداحافظی با بازی های ملی.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین پرسپولیس در همین رابطه درباره خداحافظی سیدجلال حسینی از دنیای فوتبال گفت: سیدجلال اسطوره است، بازیکن با بیشترین جام ها در فوتبال باشگاهی ایران. من برای او احترام خاصی قائل هستم و بسیار افتخار می کنم که زمانی بازیکن من بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سیدجلال مربی موفقی خواهد بود یا خیر، گفت: هیچکس نمی تواند پیش بینی کند که در آینده چه اتفاقی می افتد، اما سیدجلال تمام ویژگی های لازم برای مربیگری را دارد. البته تاکید می کنم که همه چیز به او بستگی دارد.»

  گفتمان اقتصادی دولت و رقابت تورمی / نهضت توقف تورم با عزم ملی

دیدگاهتان را بنویسید