توافق اولیه پرسپولیس با مهاجم مورد نظر یحیی

توافق اولیه پرسپولیس با مهاجم مورد نظر یحیی

در شرایطی که بیشترین انتقاد از عملکرد مدیریتی پرسپولیس علیرغم تلاش رضا درویش و سایر مدیران تیم ها، عدم جذب مهاجم بوده است، گفته می شود این موضوع نیز حل شده و مهاجم سرخ ها خواهد شد. به زودی فاش شد

درویش در ابتدای نقل و انتقالات موفق به جذب ستاره هایی چون علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی فر، مرتضی پورعلیگنجی، سروش رفیعی، گئورگی گلسیانی، سعید صادقی و … شد. اتفاقی که باعث خوشحالی هواداران از اتفاقات این باشگاه شد، امید به وضعیت تیم در آینده.

اما با گذشت زمان و تلاش سایر باشگاه ها برای جذب بازیکنان مورد نظر و عقب افتادن پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی به ویژه در جذب مهاجمان که بزرگترین نقطه ضعف این تیم در فصول اخیر بوده است، انتقاداتی به این باشگاه وارد می شود. مدیریت افزایش یافته است.

با این حال، اکنون گفته می شود این موضوع حل شده است و برخلاف گذشته که مذاکرات آپشن در آخرین لحظات به پایان نرسید، قرمزها با مذاکره برای امضای قرارداد و حضور او، توانسته اند روی گزینه نهایی خود به توافق برسند. در تهران مستقر شد.

گمانه زنی ها حاکی از آن است که این اتفاق در روزهای آینده و قبل از شروع فصل نهایی می شود و باید دید یحیی گل محمدی تا چه اندازه در این تیم آماده و با کیفیت خواهد بود و آیا در ابتدای فصل می تواند آنها را همراهی کند. فصل یا نه

  ماجرای عجیب شورش استقلال مقابل اسکوچیچ

دیدگاهتان را بنویسید