تودیع و معارفه مدیران شبکه های تلویزیونی / تحول چگونه اتفاق می افتد؟


ساعت: 17:12
تاریخ انتشار: 91/02/24
کد خبر: 1838797

معاون صدا و سیمای رسانه ملی با بیان اینکه تحول با جابجایی معاونان و مدیران صورت نمی گیرد، گفت: این تحول با تلاش بدنه عظیم، موثر و انقلابی حاضر در سازمان صدا و سیما صورت می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ حمید شاه آبادی معاون سابق سیما در مراسم تودیع و معارفه مدیران شبکه های سیما گفت: فصل جدید فعالیت های معاونت سیما با مدیران جدید، خوش ذوق، جوان، با انگیزه، انقلابی و ارزشی خواهد بود. فصل جدید و درخشانی باشد و امیدواریم منویات مقام معظم رهبری را در رسانه ملی درک کنیم.

وی با اشاره به مدت کوتاه مسئولیت خود به عنوان معاون سیما گفت: این دوره اگرچه کوتاه بود، اما فراز و نشیب های فراوان و آموزنده بود و فضای این یک سال و نیم بسیار خاص بود. مستوفی و ​​در این مدت توانستم لحظه به لحظه مطالبی را در سریال سیما یاد بگیرم و از تجربه، دانش و اطلاعات دوستانم استفاده کنم.

شاه آبادی ادامه داد: چند ماه اول مسئولیت اینجانب مصادف با دوره پیش از ریاست جمهوری بود که تمام فعالیت های نماینده مجلس در این روزهای مهم و حساس معطوف به اخبار مربوط به انتخابات بود و همه همکارانم از هر فرصتی سعی در بالا و پایین رفتن داشتند. از رسانه ها در این زمینه بهره ببرید.

فصل دوم یک دوره سه ماهه بود که مصادف با تغییرات سازمانی بود و در طول هفت ماه اخیر ریاست دکتر جبلی از ایشان مطلع شدم و وضعیت فعلی معاونت صدا و سیما را به رئیس سازمان گزارش دادم، برنامه ریزی های انجام شده. و برنامه های ناتمام در این مدت اجرا و حتی اجرا شده است.این توفیق است که مسئولیت جدید به برادر عزیز، فرزند شهید، انقلابی، توانمند و کاربلد سپرده شده است و امیدوارم در این مدت برنامه ریزی شود. و ایده های جدید ظاهر می شوند.

  سرنوشت قهرمانی فرهاد مجیدی در دستان یک استقلالی

وی تاکید کرد: بر همه ماست که در یک افق باشیم و به مطالبات حضرت آقا از رسانه ها دقیق و با ظرافت نگاه کنیم و در مقاطع مختلف علیرغم همه تلاش ها هنوز رسانه ها تا تحقق آن مطالبات فاصله دارند.

شاه آبادی افزود: یکی از حلقه های مفقوده ما بی توجهی به هم افزایی ظرفیت های موجود است و اگر هرکسی می خواهد در کار سیما گامی به جلو بردارد باید ظرفیت مجموعه را شناسایی کند و بداند چگونه آنها را گرد هم آورد.

معاون سابق سیما گفت: تمام تلاش من در دوران مسئولیتم ایجاد فرآیندهای تولیدی و زیرساخت های لازم برای دستیابی به تحول بنیادین بود.لزوم تامین زیرساخت های مجموعه، اصلاح فرآیندهای موجود و کار با برنامه ریزی اقدامی زمان بر است که باید به دقت دنبال شود و زمینه مشترک پیدا کند و جمع شود. شناخت این ویژگی های مشترک و ارتباط آنها با هدفی که مجموعه باید به آن دست یابد از جمله کارهایی است که در معاونت انجام شد. و باید به آزار و شکنجه ادامه دهد.

شاه آبادی با اشاره به توانمندی ها و نقاط قوت معاونت صدا و سیما گفت: این موارد می تواند سرعت حرکت و رسیدن به هدف را تسریع کند و امیدوارم زیرساخت های فراهم شده تا کنون در صدا و سیما و اقدامات انجام شده برای رسیدن به نتیجه مطلوب باشد. معرفی. “

معاون سابق گفت: پرچمی که امروز به ریاست محترم سازمان تقدیم شد کار بسیار سخت و دشواری است اما باید توجه داشت که انتظارات حضرت آقا در رده رسانه موجود است. همه باید برای موفقیت رئیس رسانه ملی دست به هر کاری بزنند و بدانند خواسته های مقام معظم رهبری تا کجا برآورده شده و تا کجا به شرایط ایده آل برای ترسیم افق و چشم انداز مناسب رسیده ایم.

  عکس / نمایشگاه و جشنواره شب یلدا

شاه آبادی تاکید کرد: نوسان در ترسیم نقطه رسیدن به هدف با هر بحرانی مواجه است و این لحظه ای است که از همه مدیران انتظار می رود با دقت و درستی به این افق نگاه کنند و با تمام توان و هم افزایی خود انتظار داشته باشند. و به عالی ترین دغدغه های رهبر رسانه ملی روی بیاوریم چرا که از رسانه ملی انتظاری وجود دارد.

محسن برمهانی قائم مقام جدید سیما در این مراسم گفت: این جلسه در واقع ارزیابی از زحمات دکتر شاه آبادی است و از همه نزدیکانی که برای این منظور در اینجا حضور دارند تشکر می کنم.

وی افزود: سخاوت و خلق و خوی صدر در دکتر شاه آبادی مشهود است و خدمت و پیگیری اهداف و آرمان های انقلاب از شاخصه های ایشان است.

برمنی گفت: مسئولیت پذیری به خودی خود جای خوشحالی نیست و زمانی می توانیم خوشحال باشیم که به رسالت درست عمل کنیم و این امانت خطیر را به درستی انجام دهیم.

وی افزود: تغییر به دلیل برکناری معاونان و مدیران نیست، بلکه به دلیل تلاش مجموعه بزرگ، موثر و انقلابی است که در سازمان صدا و سیما حضور دارد.

قائم مقام جدید سیما با قدردانی از زحمات مدیران سابق در معاونت سیما گفت: باید همچنان از ظرفیت این نزدیکان و تجربیات ارزنده آنها در عرصه رسانه استفاده کنیم و اجازه دهیم مدیران جدید از این ظرفیت ها به درستی استفاده کنند.

برمنی تاکید کرد: در دوره جدید معاونت صدا و سیما در تحقق مطالبات مقام معظم رهبری و رفع دغدغه های ایشان نسبت به مسائل رسانه ای باید اقدامات مطلوب و آبرومندانه صورت گیرد و نقش رسانه ها در اجرای بیانیه دوم گام انقلاب اسلامی را باید خوب بازی کرد.

  دستگاه های نظارتی زنجان باید نظارت بیشتری بر قیمت اقلام داشته باشند

وحید جلیلی، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و سیما و دبیر ستاد تحول نیز در این مراسم سخنرانی کرد.


این خبر تمام شد…

دیدگاهتان را بنویسید