توزیع 9 هزار بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند مناطق محروم هرمزگان

با مشارکت شرکت ملی نفت ایران محقق شد؛

کمیته امداد هرمزگان با مشارکت شرکت ملی نفت ایران تعداد 9 هزار بسته لوازم التحریر تهیه و دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم استان هرمزگان توزیع شد.


به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، آئین توزیع 9 هزار بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند در کانون فاطمیه (س) بندرعباس برگزار شد.

حسین نصر، مدیر منطقه نفت فلات قاره قشم در آیین توزیع 9 هزار بسته لوازم التحریر اظهار داشت: شرکت ملی نفت ایران و صنعت حوزه نفت کشور همواره رسالت های در اجرایی مسئولیت های اجتماعی خود دارد که به صورت جدی در سراسر کشور به ویژه در مناطق محروم به اجرا گذاشته است که در همین راستا امسال نیز در قالب تفاهم نامه شرکت ملی نفت ایران با کمیته امداد هرمزگان تعداد 9 هزار بسته لوازم التحریر برای کمک به تحصیل دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان هرمزگان تامین شد.

نصر، ارزش هر بسته لوازم التحریر را 750 هزار تومان دانست و افزود: هر بسته شامل: کیف، دفتر، دفتر نقاشی، مداد، خودکار، مداد رنگی، تراش، خط کش، پاکن و جامدادی بوده است که برای تامین این تعداد بسته بالغ بر شش میلیارد و 750 میلیون تومان هزینه شده است.

حمید باسره، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان نیر در این آیین با بیان اینکه در حال حاضر تعداد 44 هزار از دانش آموزان تحت حمایت این نهاد و از خدمات کمیته امداد استان بهره مند هستند، اظهار داشت: امسال در جشن عاطفه ها با مشارکت بیشتر شرکت های در استان بویژه شرکت های نفتی شاهد رشد قابل توجهی داشته ایم.

باسره افزود: براساس آخرین آمارها امسال در جشن عاطفه ها مبلغ 11 میلیارد تومان در قالب کمک به دانش آموزان نیازمند جمع آوری شده است.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید