تکلیف «محمدرضا خالدآبادی و پرسپولیس» مشخص شد.

یحیی گل محمدی اولین بار نیست که مجبور به لغو اردوی تیمش می شود و در چند سال اخیر از زمانی که او سرمربی پرسپولیس بوده است بارها این اتفاق افتاده است. نکته جالب اینکه رضا درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس هنوز نتوانسته امکاناتی را برای برگزاری اردوی خارجی تیمش فراهم کند و همین موضوع باعث عصبانیت شدید یحیی شده است. سرمربی پرسپولیس از تابستان گذشته اصرار داشت که تیمش از یکنواختی محل تمرین خارج شود اما هر بار به دلایلی اردوی تیمش برگزار نشد. باشگاه پرسپولیس این بار در شرایطی که ماجرا متفاوت بود، عدم همکاری اسپانسر و محرومیت افشین پیروانی را بهانه ای برای لغو اردو قرار داد.

طبق اخباری که به دست ما رسیده، باشگاه پرسپولیس در مورد همکاری با اسپانسر خارجی تردید دارد و همین موضوع برای زمان و مکان اردوی ارتش سرخ در ترکیه مشکلاتی ایجاد می کند. در ادامه مسئولان باشگاه پرسپولیس خیلی دیر تصمیم گرفتند با اسپانسر خارجی همکاری کنند اما برای یافتن پرواز چارتر با مشکل مواجه شدند. یحیی گل محمدی خشمگین است و پس از به تعویق افتادن سفر ارتش سرخ به ترکیه برای سومین بار دستور لغو اردو می دهد. این در حالی بود که او خیلی مشتاق بود تیمش را به اردوی خارجی ببرد. مطمئنا لغو مجدد اردوی ارتش سرخ به زودی واکنش شدید سرمربی این تیم را در پی خواهد داشت.

یحیی در حال حاضر تصمیمی نگرفته که تیمش چند روزی به هتل برود یا اردویی در شهرهای اطراف ترتیب دهد و دلیلش هم ناراحتی از این اتفاق است. در هر صورت قرمزها تمرین طاقت فرسای خود را صبح دیروز در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر سرمربی اسپانیایی لوسادا آغاز کردند و به نظر می رسد روزهای سختی را در پیش دارند.

  تقویت نظارت بر مصرف برق ادارات و بانک ها در پایتخت

پرسپولیس خالدآبادی را برد؟
همانطور که پیش از این در خبرها بودیم، پیشنهاد استقلال به باشگاه هوادار برای خرید محمدرضا خالدآبادی و سپس پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای خرید این دروازه بان جوان طی چند روز شاهد چند برابر شدن قیمت قرارداد او بود. در همین راستا روز چهارشنبه هفته گذشته باشگاه پرسپولیس رقم نهایی خود را برای صدور رضایتنامه خالدآبادی به کانون هواداران اعلام کرد. رقم اعلام شده تقریبا 4 میلیارد کمتر از مبلغی است که باشگاه تهرانی می خواهد و اگر این باشگاه از جایگاه خود کنار نرود، پرسپولیس جذب خود را محدود می کند. ضمن اینکه باشگاه استقلال حاضر به پرداخت مبلغ مورد نظر هواداران نیست و این باشگاه نیز مانند پرسپولیس فعلا از خرید خالدآبادی منصرف شده است. در شرایط فعلی، کانون هواداران چاره ای جز کاهش پیشنهاد خود ندارد، زیرا بعید است باشگاهی پیدا شود که 11 میلیارد تومان برای خرید خالدآبادی بپردازد.

عقب نشینی تاکتیکی
باشگاه پرسپولیس در انتقال سعید عزت اللهی و خرید او از باشگاه ویل دانمارک به نتیجه خوبی دست یافت اما در این بین استقلال و سپاهان نیز تاریخ ساز شدند و با پیشنهاد به خدمت گرفتن عزت اللهی، باشگاه دانمارکی را مجبور به افزایش قیمت کردند. موافقت نامه عزت اللهی. مشابه اتفاقی که چند سال پیش در مورد قرارداد شهریار مقانلو از باشگاه سانتا کلارا رخ داد. با توجه به این مشکل، پرسپولیس پس از ارائه آخرین پیشنهاد خود به باشگاه وائله، از سمت خود کنار رفت و اجازه سوء استفاده از سایر پیشنهادات را به این باشگاه نداد. در هر صورت این عقب نشینی تاکتیکی پرسپولیس می تواند انتقال عزت اللهی به تیم سره پوشان را فعلا منتفی کند. این بازیکن تنها 6 ماه با باشگاه دانمارکی قرارداد دارد و مبلغ بالای قرارداد فقط به نفع باشگاهش است. شاید عزت اللهی تصمیم بگیرد تا پایان قراردادش در تیم دانمارکی بماند و سپس تصمیم بگیرد که به ایران بازگردد یا باشگاهش را عوض کند.

  لباس عجیب دو پرسپولیسی روز جدید

انجام دو بازی دوستان در دستور کار پالس
پرسپولیس که در اردوی 8 روزه خود قرار بود دو بازی دوستانه در اردوی ترکیه داشته باشد، حالا با لغو این اردو در تهران به مصاف دو تیم لیگ برتری می رود. یکی از حریفان سرخپوش به احتمال زیاد تیم پیکان است. تیمی که روز پنجشنبه به مصاف استقلال رفت و 3 بر صفر شکست خورد. این در حالی است که برخی دیگر از تیم های لیگ برتری به پرسپولیس پیشنهاد بازی دوستانه داده اند و در این صورت یحیی گل محمدی تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

دلداری کاپیتان فعلا کافی است
جدایی تلخ کمال سغده نیا از پرسپولیس انتقادات زیادی را در این زمینه به مدیریت باشگاه پرسپولیس وارد کرد. اما در این بین رضا درویش زیرک بود و اخراج هر بازیکن و مربی تیمش را به تصمیم کادرفنی ربط داد. اما به درخواست افشین پیرانی، باشگاه پرسپولیس در نظر داشت تا مراسم کوچکی را با حضور تمامی اعضای تیم پرسپولیس به عنوان عذرخواهی از جدایی سهدنیا برگزار کند. اکنون هنوز در مورد زمان و مکان برگزاری این مراسم صحبت می شود.

پرسپولیس همچنان به فیفا امیدوار است
از چند روز پیش با مکاتبه با فیفا از طریق فدراسیون فوتبال، باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی می کند تا قسط سوم طلب بوگیدار رادوشوویچ را که مبلغ 200 هزار دلار است، از سهم پاداش او در جام جهانی 2022 بپردازد. در صورتی که رایزنی با پالش پوشان ادامه دارد و مسئولان بین المللی این باشگاه امیدوارند امروز نتیجه تلاش خود را ببینند. از آنجایی که حتی یک روز تاخیر در پرداخت این پول به رادو می تواند منجر به جریمه 200 هزار دلاری برای باشگاه پرسپولیس شود، درویش از طریق یکی از دوستانش در خارج از کشور، در صورت ناامید شدن از فیفا، به دنبال پرداخت پول رادو است. شاید اگر پرسپولیس در این زمینه زودتر مکاتبات خود را با فیفا آغاز می کرد در شرایط فعلی با مشکل زمانی مواجه نمی شد.

  محرومیت حسینی و آلیشیا مشکل خانواده بود/ لیست اضافه را ندادم. لیستی از برنامه های افزودنی وجود ندارد!

دیدگاهتان را بنویسید