تیراندازی در مراسم عروسی با یک کشته و 5 زخمی

بهنام انصاری دادستان و انقلاب شهرستان بملک اظهار داشت: شامگاه پنجشنبه 31 تیرماه بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی یک نوجوان 12 ساله کشته و 5 نفر مجروح شدند که حال 2 نفر وخیم گزارش شده است. در بگملک

وی ادامه داد: با اطلاع از این حادثه بلافاصله دستورات لازم قضایی صادر و با رصد اطلاعاتی و تلاش ماموران فرجا دو قبضه سلاح کلاشینکف و چندین فشنگ جنگی کشف و شش متهم شناسایی و دستگیر شدند.

انصاری بیان کرد: با توجه به اخطارهای متعدد قبلی مراجع انتظامی و قضایی و دریافت تعهد کتبی از سوی مسئولان در محل، به دلیل عدم همکاری لازم برای پیشگیری از رفتار مجرمانه که منجر به فوت و مجروح شدن 6 نفر از مهمانان شد در شهر، سالن مراسم توسط پلیس پلمپ شد.

وی از مردم این شهر خواست ضمن حفظ جان خود و اطرافیان خود این رسم غلط را کنار بگذارند تا به ارتقای امنیت عمومی کمک کنند.

انصاری با بیان اینکه تلاش برای دستگیری سایر افراد مرتبط با این حادثه و شناسایی قاتل ادامه دارد، خاطرنشان کرد: مردم بدانند که خط قرمز دستگاه قضایی حفظ امنیت و برخورد با مجرمان است و طبق قانون مجازات سنگین در نظر گرفته شده است. به کسانی داده می شود که هنجارها را زیر پا می گذارند و آرامش و نظم را بر هم می زنند. به طور کلی قابل اجرا است.

وی گفت: مجازات استفاده از سلاح غیرمجاز از دو تا پنج سال حبس است و با توجه به گستردگی جرائم از جمله اخلال در نظم، این دادسرا برای متهمان پرونده اشد مجازات در نظر گرفته است.

  جام بانوان کنفدراسیون والیبال آسیا؛ شکست دختران ایرانی مقابل میزبان

دیدگاهتان را بنویسید