جایگزین بزرگ خارجی برای Quiros چه کسی است؟

جایگزین بزرگ خارجی برای Quiros چه کسی است؟

برای آگاهی از وضعیت تصمیم گیری در مورد این موضوع بسیار مهم، بد نیست از برخی مسائل مهم آگاه باشید.

اولین نکته این است که ماجرای ادامه همکاری با کارلوس کی روش هم مخالفان جدی دارد و هم موافقانی. در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که سیاست و تصمیم نهایی در آنجا اتخاذ خواهد شد، شکل گیری این دو جبهه مخالف و حمایت کاملا مشهود است و برخی اعضا خواهان قطع همکاری هستند و برخی اصرار به ادامه همکاری با این مربی پرتغالی تا این زمان دارند. تیم های جام ملت های آسیا

طبیعتا این دو قطب در بین بازیکنان تیم ملی شکل گرفته است اما بازیکنان باتجربه تری که در جام جهانی حضور داشتند نظر خود را درباره آماده سازی تیم ملی برای جام ملت ها با هدایت کی روش دارند.

ماجرای بسیار مهم این است که تصمیم شخصی کارلوس کی روش در سرنوشت نیمکت تیم ملی تاثیر زیادی دارد. هر لحظه فرصتی پیش می آید که دیدگاه رسمی خود را با مردم در میان بگذارد. جالب اینجاست که دو روایت از تصمیم کیروش وجود دارد. برخی می گویند که کی روش حتی به صورت تلویحی پیام جدایی خود را به بازیکنان داده است و برخی نیز از تمایل کی روش برای نیمکت نشینی تیم ملی در جام ملت های آسیا خبر می دهند.

اما واقعیت بعدی این است که فدراسیون فوتبال هنوز پاسخ قانع کننده ای برای این سوال پیدا نکرده است که با توجه به شلوغی تقویم جام ملت ها برای عبور از بحران در شرایط حساس کنونی، چه کسانی در این فرصت برای هدایت تیم ملی باقی مانده اند. سابقه تامین مالی و انتخاب سرمربی و کادر فنی جدید موضوعی نیست که رهبری فدراسیون بدون مشورت با وزارت ورزش بخواهد آن را حل کند.

  سپاه پاسداران طعم شکست را در کام ضدانقلاب چشید/ ماموریت سپاه پاسداران تا امروز ادامه دارد.

و موضوع آخر؛ اراده اصلی مدیران در این شرایط انتخاب یک مربی بزرگ خارجی جدید و با تجربه برای هدایت ایران است. به سه شرط اصلی دستیابی به گزینه مطلوب، تامین مالی و حمایت مسئولان. در غیر این صورت برنامه دوم ادامه همکاری با کی روش خواهد بود. اما معلوم نیست کیروش در مواجهه با اولین برنامه مدیریتی تشویق به خداحافظی با ایران نخواهد شد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید