جدایی این ستاره از پرسپولیس به خاطر سربازی؟

جدایی این ستاره از پرسپولیس به خاطر سربازی؟

فرشاد فرجی مدافع شمالی پرسپولیس با وجود شایعات مختلف در مورد آینده اش در این تیم قاطعانه اعلام کرده که در پرسپولیس می ماند و همچنان یک فصل دیگر با قرمزها قرارداد دارد. فرشاد اگرچه در بیشتر بازی های فصل نیمکت نشین بود، اما گلسیانی و پورعلی گنجی در ترکیب اصلی بودند، اما در بازی مقابل او عملکرد خوبی داشت و یک سرمایه مفید برای پرسپولیس بود. با فرجی درباره آستانه جدایی از پرسپولیس، دیدارش از بیرانوند و … گفتگویی داشتیم که در ادامه می خوانید:

از بیرانوند برای ویزیت به بیمارستان آمدید. بهترین دوستت چطوره
خدا را شکر عمل جراحی علیرضا خوب پیش رفت و همان روز مرخص شد. در حال حاضر او نیاز به استراحت دارد و تا چند هفته دیگر می تواند شروع به خوردن و ورزش کند. اتفاق بدی بود اما در فوتبال خیلی از این اتفاقات می افتد. امیدوارم علیرضا هر چه زودتر خوب شود و بتواند دوباره فوتبال بازی کند. او بهترین دوست من است و من او را بسیار دوست دارم. امیدوارم دوباره مصدوم نشود و راحت بازی کند.

اخیرا شایعاتی مبنی بر جدایی شما از پرسپولیس شنیده شد. در این مورد برای خودت صحبت کن
همیشه یک شایعه وجود دارد. من این شایعات را نادیده می گیرم و کارم را انجام می دهم. من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و افتخار می کنم که در خدمت تیم محبوبم هستم. من نمی دانم این شایعات از کجا می آید، اما حقیقت همان چیزی است که گفتم. من قرارداد دارم و دوست دارم دوباره لباس پرسپولیس را بپوشم. پیراهن پرسپولیس به راحتی گم نمی شود.

  حل مشکلات نیازمند حکمرانی جهادی است/ با انتخاب استاندار جدید استان در انتظار چشم انداز روشن است.

جدایی از پرسپولیس به خاطر سربازی؟ من کارت خدمت معلق دارم/غیرت ایرانی تا حدودی کار می کند/از رقابت نمی ترسم/قوانین جدید باعث افزایش فساد می شود

همچنین شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه شما قرار است برای فصل بعد سرباز شوید. آیا این درست است؟
نه اصلا درست نیست من کارت خدمت دارم و چند سال پیش از خدمت سربازی مرخص شدم. از این نظر مشکلی وجود ندارد و این صحبت ها شایعه است و صحت ندارد.

فصل گذشته کمتر مورد استفاده قرار گرفتی. نگران این نیستید که دوباره این اتفاق بیفتد؟در عین حال باشگاه قصد دارد یک مدافع میانی دیگر را به خدمت بگیرد.
من یک فوتبالیست حرفه ای هستم و مسابقه می دهم. همه جلوی چشم می آیند. سعی می کنم به تیمم کمک کنم و به چیزی جز موفقیت پرسپولیس فکر نمی کنم. همه ما وظیفه داریم بهترین کار را انجام دهیم. بقیه در دست کادرفنی است که چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند.

یحیی گل محمدی هم در پرسپولیس ماند. در این مورد چه خواهید گفت؟
آقای یحیی که قرارداد داشت و به نظر من بهترین گزینه برای پرسپولیس است. خوشحالم که او می ماند و امیدوارم فصل آینده با هم موفق شویم و پرچم پرسپولیس را بالا ببریم.

در مورد قوانین جدید نقل و انتقالات و تعیین سقف قرارداد چطور؟
به نظر من این قوانین هم برای بازیکنان و هم برای باشگاه ها مضر است. اکنون می بینیم که تیم های سعودی چه بازیکنانی می خرند و چه پولی خرج می کنند. این چیزها در فوتبال امروز بی معنی است. فصل بعد باید با این تیم های ثروتمند آسیا بازی کنیم. رقابت با این شرایط سخت است. ما همیشه می گوییم با ذوق ایرانی بازی می کنیم، اما ذوق ایرانی فقط تا حدی جواب می دهد و باید منطق پشت آن باشد. با این شرایط بعید است که تیم های ایرانی بتوانند بازیکنان خارجی باکیفیت بخرند و به همین دلیل کار ما بسیار سخت می شود. همچنین مطمئن باشید که این سقف قرارداد باعث می شود دوباره پول زیر میزی در فوتبال ایران ظاهر شود و البته فساد بیشتر شود.

  عزاداری شب سوم محرم الحرام 1444 توسط هیئت الزینب سمنان

دیدگاهتان را بنویسید