جدایی این ستاره استقلال قطعی شد

جدایی این ستاره استقلال قطعی شد

جواد نکونام سرمربی استقلال پس از بررسی طولانی لیست بازیکنانش به نتایجی رسیده و حالا تکلیف عده ای را مشخص می کند. نکونام از ابتدای حضورش در استقلال تاکید کرد که تیمش نباید لیست اضافه داشته باشد و به همین دلیل از همه بازیکنان قراردادی خواست به تمرینات بروند و کار خود را دنبال کنند.

حالا با مطالعه شرایط موجود و کامل بودن لیست بازیکنان تصمیم گرفت لیست بازیکنان استقلال را کمی خالی کند و به همین دلیل از چند بازیکن خواست تا نماینده تیم جدیدش باشند.

سجاد شهبازاده و آرمان رمضانی دو مهاجم باتجربه آبی پوش هستند که در صورت تمایل می توانند استقلال را ترک کنند. سرمربی استقلال به شهبازاده و رمضانی اعلام کرد به دلیل ترافیک در خط حمله می توانند به تیم دیگری بروند.

شهباززاده و رمضانی که فصل گذشته بازی های زیادی را از روی نیمکت تماشا کردند، حالا می توانند از جمع آبی پوشان جدا شوند و به احتمال زیاد این اتفاق رخ خواهد داد.

این دو گلزن و بازیکن باتجربه از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دریافت کرده اند و باید با مشاهده پیشنهادات، نماینده تیم خود باشند. آنها با استقلال قرارداد دارند اما مشکلی برای جدایی آنها وجود ندارد و با معرفی تیم جدید مشکلی برای گرفتن رضایتنامه و انتقال به تیم جدید به عنوان بازیکن آزاد نخواهند داشت.

  وزش باد شدید و کاهش دما تا آخر هفته در تهران

دیدگاهتان را بنویسید