جدایی ستاره تیم ملی پرسپولیس؟

جدایی ستاره تیم ملی پرسپولیس؟

سه گانه پرسپولیس در فصل فوتبال کشور در حالی رقم خورد که با توجه به قهرمانی این تیم در لیگ برتر و جام حذفی، سوپرجام به طور خودکار نصیب پرسپولیس شد.

نمایش تحسین برانگیز از دل خط دفاعی پرسپولیس با حضور مرتضی پورعلیگنجی و گئورگی گلسیانی کمک شایانی به کلین شیت های فراوان علیرضا بیرانوند در لیگ برتر کرد تا پرسپولیس نه تنها به یکی از مهم ترین هت تریک های لیگ خود دست یابد، بلکه گلسیانی برای اولین بار در لیست، تیم ملی گرجستان برای دو دیدار مقدماتی جام ملت های اروپا به مصاف قبرس و اسکاتلند می رود.

مدافع سرزن سرپوشان که یکی از گلزنان این تیم در بیست و دومین دوره لیگ برتر و بهترین گلزن جام تخت جمشید به لطف ضربات دقیق پنالتی بود، حالا یکی از مهم ترین بازیکنان پرسپولیس به حساب می آید.

گلسیانی با اشاره به قهرمانی های متعدد با پرسپولیس، اظهارات جالبی درباره ادامه حضورش در این تیم و همچنین دعوت به اردوی تیم ملی گرجستان داشت که در ادامه می خوانید:

جام ها را به دست آوردیم چون عالی بودیم

گلسیانی در پاسخ به سوال اول خبرنگار مهر گفت: ابتدا می خواهم بگویم اگر از نظر شما و سایر فوتبالیست ها عالی بودم به خاطر هم تیمی هایم بود. نمی توانستم همزمان دفاع کنم، بازی کنم، توپ را حمل کنم و گل بزنم. یک بازیکن رویایی نمی تواند چنین کارهایی را انجام دهد. اگر می بینید ما بهترینیم چون بهترین ها را داشتیم. ما یک تیم کامل بودیم.

ما هیچ وقت بی انگیزه نبودیم

مدافع گرجستانی درباره دلایل قهرمانی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در طول فصل به گونه ای پیش رفتیم که گاهی از رقبایی مثل استقلال و سپاهان عقب افتادیم. ما معتقد بودیم که می توانیم کارهای بزرگی را با هم انجام دهیم. وقتی در یک تیم هستید انرژی را درک می کنید. به نظر من یکی از بهترین تیم های فوتبال بودیم که دست از تلاش برنداشتیم و با جان و دل برای هدفمان جنگیدیم.

جنگجو؟! این ضروری نیست

او گفت نه! این ضروری نیست. می خواستیم فوتبال بازی کنیم. ما می خواستیم هماهنگی خود را حفظ کنیم. ذهن ما برای هر مسابقه آماده می شد. مهمترین کاری که انجام دادیم تلاش برای یک هدف جمعی بود.

اگر قراردادها ریالی باشد از پرسپولیس می روم

وی در خصوص بحث های مطرح شده درباره بودجه اختصاصی باشگاه های ایرانی و احتمال از دست دادن قراردادها به دلار، تصریح کرد: نمی توانم با ریال قرارداد ببندم. نوسانات بالایی دارد. خانواده من در گرجستان هستند. درست است که خیلی پیش من می آیند اما نمی توانم بگویم پول ایران را خرج کنید. البته من از چنین برنامه های قراردادی چیزی نمی دانم و نمی دانم در این راستا چه خبر است.

استقلال خوب بود ما بهتریم!

گلسیانی درباره تاثیر برد مقابل استقلال در دربی دور برگشت لیگ برتر و فینال جام حذفی ترکیه گفت: استقلال همیشه تیم خوبی است اما فکر می کنم ما بهتر از آنها بودیم. مشخص است که فینال قهرمانی را مشخص می کند، اما در لیگ برتر فکر می کنم یک بازی باعث شد به کاری که انجام می دادیم ایمان بیاوریم و آنجا بود که قهرمانی خود را نوشتیم.

من به تمام آرزوهایم رسیدم

گلسیانی در پایان سخنان خود با ابراز خوشحالی فراوان از دعوت به تیم ملی گرجستان گفت: آرزوی من این بود که به تیم ملی گرجستان برسم. خوشحالم که گرفتم. این مهمترین آرزوی من برای انجام کاری برای زادگاهم است. امیدوارم درستش کنم

دیدگاهتان را بنویسید