جریان مقابل به نداشتن برنامه افتخار می‌کندبه گزارش خبرنگار سیاسی آژانس اطلاعات وزارت امور خارجه سعید جلیلی کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نشست مردم تهران که در مصلی امام خمینی (ره) تهران (ره) اظهار داشت: مردم ما نشان دادند که هنر انتخابات صحیح و نمونه را دارند. انقلاب اسلامی را احیا کردند و در 45 سال این حرکت عظیم ادامه یافت

وی با اعلام اینکه اکنون زمان انتخاب مجدد است و افزود: انتخاب امروز ما تا 4 سال آینده اجرایی خواهد شد و شاید 40 سال است که دشمنان ما از ابتدای انقلاب تحریم از این تصمیم مردم ما عصبانی بوده اند زیرا مردم این کشور می خواهند با تحقیر ملت تحریم را مؤثر کنند، اما ملت ما این اجازه را نمی دهد.

جلیلی با بیان اینکه شهید رئیسی نقشه این افراد را خنثی کرد، اظهار داشت: برخی موضوع را تحریف می کنند و مردم خود را تحقیر می کنند و می گویند دشمن خواسته وگرنه شما نتوانستید.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: جریان مخالف به نداشتن برنامه افتخار می کند و این را منطق می داند و می گوید اصلا نیازی به برنامه نیست.

وی با اشاره به اینکه راه حل آنها یک راه حل اشتباه و منسوخ در ده سال گذشته بوده است، گفت: می گویند به دشمن امتیاز بدهید و چیز دیگری نمی خواهند، اما ملت ایستاده است زیرا ضعف با ضعف تطبیق داده نمی شود.

وی با بیان اینکه چشم انداز انقلاب اسلامی نگاه به اوج است نه در قفس ایستادن، خاطرنشان کرد: دشمن می خواهد ملت ما را تحریم کند تا هسته ای و موشکی نشود اما ملت ما هسته ای شود. و موشک.

این کاندیدای ریاست جمهوری گفت: ملت ما تمدن ساز است و با این رویکرد امروز به آنچه می خواهد می رسد، بازتولید می کند و الگویی برای دنیا می شود.

جلیلی با بیان اینکه امروز ایران تاثیرگذارترین قدرت منطقه است، تصریح کرد: اینکه صدها موشک به سمت رژیم صهیونیستی شلیک شده و این رژیم جرات پاسخگویی را ندارد، بیانگر این قدرت است.

کاندیدای ریاست جمهوری گفت: آنها می دانند که زنان امروز نقطه قوت ایران هستند بنابراین او را هدف قرار دادند.

وی گفت: وقتی زیر سایه قرآن و اهل بیت تربیت می شوند، کابوس بزرگترین ابرقدرت دنیا به گونه ای شده که رئیس جمهور آن می گوید سردار سلیمانی کابوس من است.

جلیلی با بیان اینکه اجازه نمی دهیم رانت خواران به حرکت خود ادامه دهند، خاطرنشان کرد: با فساد داخلی و دشمن بیرونی مواجه خواهیم شد.

کاندیدای ریاست جمهوری گفت: این انتخابات یک انتخاب عقلانی است و باید در این فرصت باقی مانده مسائل خود را مطرح کنیم تا مردم با انتخاب خود حرکت باشکوه به سوی جهش را آغاز کنند.


آیا این خبر مفید بود؟