جزئیات دستگیری گروه تروریستی جیش ظلم

در بیانیه روابط عمومی سپاه سلمان آمده است: ورود اشرار و عناصر تروریستی، گروهک های تجزیه طلب و سازمان های اطلاعاتی متخاصم به حوادث ماه مهرماه زاهدان و ایجاد فضای غبارآلود با هدف برهم زدن وحدت و امنیت در جنوب کشور. منطقه شرق کشور منجر به حوادث و سوانح ناگواری شده است.

در این پیام آمده است: از این رو ماموران گمنام سازمان اطلاعات امام زمان (عج) سپاه استان سیستان و بلوچستان با رصد دقیق وقایع، سران و عوامل اصلی فعال در اغتشاشات از جمله یک نفر به نام مستعار را به صورت هوشمند رهگیری کردند. «صلاح الدین» و هویت واقعی «علی ناروی» مورد رصد و شنود اطلاعاتی قرار گرفته است.

بر اساس این پیام، اقدامات سایبری بیشتر و هک تلفن همراه این مرد و همچنین اقدامات نظارتی و امنیتی شبانه روزی، همکاری نزدیک وی با گروه های تروریستی علیه نظام را تایید کرد.

در بخشی از آن اطلاعیه آمده بود: در اوج ناآرامی های مهرماه، متهم به دستور مستقیم فردی به نام «قدیر» که از سرکردگان گروهک تروریستی «جیش الظلم» بود و مسئول رهبری عملیاتی صلاح الدین از طریق فرستادگان خارجی، مأموریت تامین سلاح را انجام داد. او همچنین مسئول جنگ و مهمات جنایتکاران و شورشیان بود.

در ادامه این بیانیه آمده است: موضوع پس از دریافت ماموریت، به طور غیرقانونی از کشور خارج شده و در منطقه دالبندین پاکستان در مخفیگاه یکی از سرکردگان گروه به نام «ظاهر شیران زی» مستقر شده و پس از آن مرحله دوم یعنی. است. انتقال به دومین خانه امن و محل تجمع اعضای گروه محقق می شود.

  برنامه کلی تحول فرهنگی با 125 سرفصل تدوین و اجرا شده است

بر اساس این پیام، با حضور سرکردگان گروهک در پناهگاه امن و تشریح ماموریت، صلاح الدین به همراه چند عنصر دیگر به پایگاه “حرمگه” محل اصلی آموزش عملیاتی منتقل می شود. نیروهای این گروه در مدت 6 روز اقامت وی ​​در این پایگاه، آموزش هایی شامل بمب های مکانیکی، مغناطیسی و هدایت شونده و روش های جدید و تخصصی ترور و حذف فیزیکی چهره های برجسته را شامل می شد.

در بخشی دیگر از این بیانیه آمده است: در گام بعدی یکی دیگر از سرکردگان این گروه به نام «ذاکر شیخ زاده» و با نام مستعار «مولا عمر» به عنوان مسئول سایت، مأموریت شناسایی شخصیت های برجسته اطلاعاتی و امنیتی و به ویژه مقامات ارشد را به عهده گرفت. سیستان و بلوچستان از قصد ترور مسلحانه خبر داد و صلاح الدین پاکستان را به مقصد زاهدان ترک کرد.

بر اساس این اطلاعیه، علی ناروی که می توان آن را یک عنصر متخصص و آموزش دیده تروریست نامید، در تاریخ 26 فروردین و در نهایت قبل از انجام هرگونه اقدامی که موجب برهم زدن وحدت و مخل امنیت شود، وارد خاک جمهوری اسلامی ایران و استان سیستان و بلوچستان می شود. وی در یک عملیات غافلگیرانه توسط محافظان گمنام امام زمان (عج) سازمان اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان در یکی از خیابان های شهر زاهدان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

در پایان این بیانیه آمده است: سرویس‌های اطلاعاتی متخاصم و جریان‌های ضدانقلاب فعال در شرق کشور همواره به دنبال ایجاد تفرقه قومی و مذهبی بین اهل سنت و شیعه بوده‌اند که به فضل الهی هوش انقلابی مردم فارس و بلوچ از سیستان و بلوچستان و هوشیاری سپاه پاسداران، امنیت، توطئه دشمنان انقلاب در مقاطع مختلف خنثی شد و نتوانستند به نیات شوم خود برسند.

  ماجرای هولناک نظارت بر آلودگی کارخانه های کاشی یزد + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید