جزئیات فوت دختر دانشجو در آبدانان

جزئیات فوت دختر دانشجو در آبدانان

جزئیات فوت دانشجوی جوان دانشگاه پیام نور آبدانان توسط رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان و رئیس بیمارستان رسول اکرم (ص) آبدانان تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، سید نور علیمرادی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تشریح جزئیات درمان این بیمار و انتقال وی از اورژانس به بیمارستان. کمک پزشکی گفت: روز یکشنبه مورخ 1402/03/14 ساعت 14:56 طی تماس با اورژانس 115 مبنی بر یک مورد بیمار با کاهش سطح هوشیاری به آدرس آبدانان، پشت چرو. به اطلاع مرکز فوریت های پزشکی هلال می رسد که کد پایگاه شهرستان آبدانان بلافاصله به محل ارسال و در ابتدای ساعت 15:00 ساعت 00:00 به محل می رسد.

وی همچنین افزود: بیمار مبتلا به ایست قلبی تنفسی و سیانوز در حیاط منزل توسط حاضرین در محل حادثه به تیم اورژانس تحویل داده شد و عملیات احیا در حیاط آغاز و سپس در آمبولانس تا بیمارستان ادامه یافت. و در ساعت 15:15 برای احیا به بیمارستان منتقل شد.

رئیس بیمارستان رسول اکرم (ص) شهرستان آبدانان نیز در تشریح خدمات درمانی این بیمار متوفی در این بیمارستان اظهار داشت: حوالی ساعت 15 و 15 دقیقه یک بیمار 18 ساله به نام منصوره به اورژانس منتقل شد. بخش بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) با ایست کامل قلبی تنفسی. ) آبدانان از واحد فوریت های پزشکی (115) منتقل شد.

ایرج صفری خاطرنشان کرد: بیمار علائم حیاتی نداشت و بلافاصله CPR توسط کادر اورژانس بیمارستان شروع شد و پس از یک ساعت تلاش متاسفانه این اقدامات درمانی بی نتیجه ماند و در ساعت 10:16 صبح به دستور پزشک اورژانس درمان متوقف شد. از مرگ این دانش آموز گزارش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید