جلیلی در کارشکنی درخشان بوده استبه گزارش خبرنگار سیاسی آژانس اطلاعات وزارت امور خارجه علی عبدالعلیزاده رئیس ستاد انتخاباتی مسعود مزیکیان در نشست خبری که عصر شنبه برگزار شد، اظهار داشت: انتخابات با حضور همه کاندیداهای فعال که به پایان رسید به نحو مطلوب برگزار شد و جمعه آینده شاهد رای گیری خواهیم بود. .

وی افزود: در این دوره فرصتی پیش می آید که دو کاندیدای نهایی شده نظر خود را نسبت به آینده کشور به مردم بگویند و از یکدیگر انتقاد کنند.

رئیس ستاد پزشکی تصریح کرد: تفاوت دور اول با دور دوم این است که نامزد دیگری وجود ندارد، الان دو نفر هستند و یک نفر انتخاب می شود.

عبدالعلیزاده گفت: برنامه توسعه کشور از 70 سال گذشته تهیه شده است که تا امروز شاهد 12 طرح توسعه بوده ایم.

وی خاطرنشان کرد: برنامه توسعه متفاوت است و نقش رئیس جمهور این است که بیاید و برنامه خود را ارائه کند. در جریان اصلاحات، چشم انداز 20 تدوین شد که تا سال 1404 ادامه داشت که کشور باید به چه پیشرفت و جایگاهی از نظر اقتصادی و اجتماعی برسد. متاسفانه بعد از اصلاحات دولتی آمد که به فکر توسعه نبود.

رئیس ستاد انتخاباتی پزشکان گفت: در انتخاب رئیس جمهور آینده کشور مهم نیست که او مانتو بپوشد یا کت، بلکه مهم این است که مردم چه فکری می کنند.

عبدالعلیزاده گفت: در گفت و گوی دو کاندیدا کاملا مشخص است و در 15 روز ابتدایی تبلیغات به خوبی نشان داده شد، یک نامزد کاندیدای وضع موجود و خشونت است و در کنار او پزشکانی هستند که قول دادند. رفع تحریم‌ها، باز کردن روابط بین‌المللی‌سازی و ایجاد یک روند عادلانه در کشورها مبتنی بر برد-برد است، در سیاست داخلی به جای خشونت، معتقد به تفاهم، تعامل و گفت‌وگو، این موضوع مهمی است.

وی با اشاره به اینکه اگر بخواهیم آینده کشور را تغییر دهیم الان وقت آن است، گفت: نگویید رئیس جمهور قدرت ندارد، رئیس جمهور قدرت زیادی دارد.

رئیس ستاد انتخابات گفت: از روسای جمهور تست گرفتیم و متوجه شدیم که نویسنده خوبی هستند، اما کار بلد نیستند، در بین کاندیداها چیزی برای درک وجود ندارد، عملکرد یک طرف، عملکرد تقریبا صفر بود. ، اما در شکستن کار درخشان بودند.

عبدالعلیزاده گفت: عده ای به دنبال منابع انتخابات هستند و با افتخار خود را جبهه انقلاب می نامند، شما جبهه اصولگرایان هستید.

وی گفت: جایی که فساد وجود دارد، آزادی رسانه وجود ندارد، انتخابات روز جمعه است و مردم باید بین این دو انتخاب کنند.

رئیس ستاد انتخابات پزشکی در پاسخ به این سوال که برنامه ستاد انتخاباتی این هفته چگونه خواهد بود، خاطرنشان کرد: برنامه ما این است که با مردم صحبت کنیم و اطلاع رسانی کنیم، می گویند ما با دنیا مذاکره می کنیم، شما نمی توانید با خودتان مذاکره کنید. بچه ها، و شما آنها را می زنید، آیا می خواهید با دنیا مذاکره کنید؟

بیان اینکه یکی از دلایل باز نشدن آرای یخ خاکستری در مرحله اول انتخابات این بود که نگران تقلب در انتخابات بودند و اینکه بنویسند حسن و وحید پیروز می شوند شایعه است و من نمی دانم. من برای داغ شدن بازار و افزایش مشارکت و در نتیجه آن می گویند که فرد دیگری انتخاب شد، تایید می کنم، اما باید از روند برگزاری انتخابات تشکر کرد زیرا انتخابات به صورت عادلانه و قانونی برگزار شد.


آیا این خبر مفید بود؟