جهت گیری دولت و مجلس انقلابی به سمت وظایف / اقدامات جسورانه و صادقانه دولت در اصلاح یارانه ها


ساعت: 11:38
تاریخ انتشار: 1402/02/25
کد خبر: 1838963

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس:

حجت الاسلام نصیرایی گفت: دولت و مجلس انقلابی تکلیف گرا هستند و همواره منافع مردم و منافع کشور را بر منافع زودگذر جناحی و سیاسی ترجیح داده اند، لذا شجاعانه تصمیم به جراحی اقتصادی و اصلاح نظام یارانه ها گرفتند. “

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ حجت الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم طبس، فردوس بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حاورستان درباره اصلاح ارز ترجیحی و اجرای طرح ارتقای یارانه ها، اظهار کرد: در برخی مواقع ایده ها و طرح هایی برای اصلاح ارائه می کردند. این مشکلات اقتصادی است، اما به دلایل مختلف، از جمله نیاز به تصمیم گیری های جسورانه یا تدابیر خاص آنچنان که باید باشد و شاید یک پیشرفت جدی در این زمینه برای ترمیم آسیب ها باشد. نه

وی ادامه داد: اما اکنون دولت و مجلس انقلابی تکلیف گرا هستند و همواره منافع مردم و منافع کشور را بر منافع زودگذر جناحی و سیاسی ترجیح داده اند، بنابراین تصمیم جسورانه ای برای جراحی اقتصادی و اصلاح نظام اتخاذ شد. سیستم یارانه».

حجت الاسلام نصیرایی با تاکید بر اینکه باید جلوی آسیب ارز ترجیحی گرفته می شد، آن را یک ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و افزود: لایه ها «جامعه مستضعف شروع شد.

نماینده مردم طبس فردوس بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاحات اقتصادی و جراحی به طور حتم مشکلاتی را ایجاد می کند، تصریح کرد: اطمینان و توزیع کنید تا این آسیب ها به صورت طبیعی مدیریت و کنترل شود و حداقل به آن آسیب وارد شود. برای اعضای جامعه باشد

  بازدید از کمپ های راهیان نور ایلام از آثار به سمت شمال غرب

وی با ابراز خرسندی از هماهنگی و انسجام قوای سه گانه و مسئولان استانی و شهرستانی گفت: این هماهنگی به ثبات بازار کمک می کند تا این اقدام متهورانه و صادقانه برای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها به مطلوب برسد. اهداف”.

حجت الاسلام نصیرایی با تاکید بر اینکه اصلاح سیاست پولی ترجیحی اصلاح بزرگی در اقتصاد است و آقای رئیسی حتی حاضر بود برای تحقق آنها جان و آبرو بدهد، گفت: امیدواریم در یک نمایشگاه شاهد افزایش رفاه مردم باشیم. توزیع یارانه ها جامعه ای باشیم که در دهک های پایین قرار داشتیم و البته اجرای این طرح سرآغاز است و قطعا آنچه در حوزه به دست آمده ممکن است با آنچه در پروژه ها در نظر گرفته شده متفاوت باشد که خوشبختانه تلاش می شود با هماهنگی و هم افزایی قوای سه گانه و حامیان کشور باید این آسیب ها کاهش یابد.

نماینده مردم طبس، فردوس بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در ادامه بر آسیب شناسی طرح اصلاح یارانه ها و توجه به باقیمانده ها و دهک ها برای توزیع عادلانه تاکید کرد.

وی در پایان با اشاره به لزوم روشنگری و شفاف سازی اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه ها از سوی رسانه ها و حامیان نظام، افزود: این برنامه اصلاحات اقتصادی با توجه به فرهنگ ایرانی و اسلامی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید