حاشیه به مسعود پزشکیان نمی‌چسبد

تاج گذاری کرد:

رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای اسلامی با بیان اینکه 2 دهه است که پزشکان را می شناسم، تاکید کرد: او فردی با اخلاق است و همیشه از حاشیه ها دور بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج


گلمرضا جواهر در تاج چهارشنبه در کانون هواداران دانشجویی مسعود بزیکیان وی در دانشگاه یاسوج افزود: تخصص پزشکان صداقت آنهاست و متخصص، فرهیخته و بهترین گزینه برای رئیس جمهور کشور هستند.

رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای اسلامی با بیان اینکه 2 دهه است که پزشکان را می شناسم، تاکید کرد: ایشان با اخلاق، متخصص، روشنفکر و فردی مناسب برای ریاست قوه مجریه در کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه همه مردم ایران در مقاطع مختلف در سربلندی کشور سهیم بوده اند، تاکید کرد: ما نباید بین نگاه بهشت ​​و جهنم تفاوت قائل شویم، یعنی بگوییم هرکس با ما نیست با ما مخالف است و تلاش می کنیم. تا او را طرد کرده و از صحنه بیرون کند.

با طرح این سوالات آیا ما (اصلاح طلبان) برای پاسداری از انقلاب اسلامی خون نریختیم؟ مگر ما دین نداریم؟ آیا ما ایران و کشورمان را دوست نداریم و به نظام جمهوری اسلامی پایبند نیستیم وی گفت: اصلاح طلبان و اصولگرایان در مورد نحوه اداره کشور نظرات متفاوتی دارند و این موضوع دلیل بر سرزنش طیف وسیعی از مردم نیست؟ در ایالت

وی به مناظره شب گذشته مسعود مزیکیان و رقیبش اشاره کرد و افزود: این کاندیدای ریاست جمهوری به نقش نخبگان و خبرگان در اداره کشور اعتقاد زیادی دارد و این بدان معناست که ایران در صورت پیروزی در انتخابات آینده به سمت توسعه علمی پایدار حرکت خواهد کرد. .

رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای اسلامی با یادآوری این موضوع که بسیاری از کارشناسان در حوزه های مختلف به ویژه اقتصاددانان از مسعود المدیجیان حمایت کردند، تصریح کرد: اینکه پزشکان تمایل دارند از متخصصان استفاده کنند دلیل بر این نیست که وی از متخصصان استفاده کند. داشتن برنامه “

وی با یادآوری اینکه مردم کهگیلویه و بویراحمد همواره مشارکت 70 درصدی در انتخابات داشته اند، تصریح کرد: مشارکت 44 درصدی شهروندان این استان در مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری پیام روشنی است که مسئولان باید آن را بشنوند.

تاجگردون خاطرنشان کرد: همه مردم ایران از هر اقوام و مذاهب باید مسئولانه پای صندوق های رای بیایند و با انتخاب کاندیدای اصلح به توسعه ایران کمک کنند.


آیا این خبر مفید بود؟