حاملگی صیغه توسط شوهر نازا

این مرد در دادگاه گفت: فکر می کنم زندانی شدن من نقشه ای بود که همسر صیغه ام انجام داد.

در جلسه رسیدگی به این پرونده که روز گذشته در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست کاظم تین راساق و با حضور مستشار تشکیل شد، ابتدا مرد جوانی به نام محسن به تشریح شکایت خود پرداخت.این مرد 35 ساله گفت: چندین سال پیش ازدواج کردم، اما از آنجایی که من و همسرم نتوانستیم بچه دار شویم، بارها به دکتر مراجعه کردیم و تحت درمان قرار گرفتیم. تا اینکه فهمیدم نمی توانم بچه دار شوم. برای همین همسرم طلاق گرفت و رفت.

وی ادامه داد: دو سال پیش با زن جوانی به نام مریم آشنا شدم و با او ازدواج موقت کردم و او را صیغه ای 99 ساله کردم اما مدتی با مریم اختلاف داشتم. تا اینکه یک سال پیش که از سرکار به خانه می آمدم، ماموران به من مشکوک شدند و وقتی کیفم را بازرسی کردند، فشنگ هایی پیدا کردند.

وی گفت: من خودم از این ماجرا شوکه شده بودم و نمی دانستم چگونه فشنگ ها از کیفم بیرون آمدند اما ماموران من را دستگیر کردند و 40 روز در زندان بودم. در آن مدت بارها گفتم شاید کسی با من دشمنی کرده و سرم را پوشانده است تا اینکه بالاخره با قرار وثیقه آزاد شدم. بعد از اینکه به خانه برگشتم متوجه شدم همسرم باردار است. با شنیدن این خبر شوکه شدم و به همسرم مشکوک شدم و فکر خیانت او به ذهنم رسید. همان جا احساس کردم که همسرم برایم گاگ درست کرده و پوکاها را در کیفم گذاشته تا اذیتم کند.

  واکنش تند علی کریمی به ریاست تاج/ وای به حال فوتبال...

وی ادامه داد: با بارداری همسرم اختلافات بین ما بیشتر شد، از همسرم خواستم حقیقت را به من بگوید اما او نپذیرفت. گفت بچه شکمش مال من است و بعد از به دنیا آمدن فرزندش باید شناسنامه با اسمم بگیرم. اما قبول نکردم آزمایش DNA قبل از تولد نوزاد امکان پذیر نبود. بنابراین منتظر ماندم تا فرزندم به دنیا بیاید. الان به دادگاه آمدم و از همسرم شکایت دارم و تقاضای اثبات نسب دارم.

زن جوان که دو ماه از تولد فرزندش می گذرد در پایان اظهارات این مرد به قضات گفت: شوهرم بدبین است. او فکر می کند من او را با نقشه ای به زندان انداختم تا داستان خیانت خود را پنهان کنم. اما او اشتباه می کند. بچه من مال خودشه و باید براش شناسنامه بگیره منم مدرک نسب میخوام.

این زن ادامه داد: در این دو ماهی که از تولد فرزندم می گذرد به تنهایی و به سختی از او مراقبت کرده ام. همسرم به من تهمت زده و من از او شاکی هستم.

در پایان جلسه قضات برای اظهار نظر در خصوص این پرونده وارد دادگاه شدند.

دیدگاهتان را بنویسید