حد اعتبار برای اعمال ارزشیابی معلمان مشخص شده است

حد اعتبار برای اعمال ارزشیابی معلمان مشخص شده است

«یوسف نوری» در دیدار اهالی فرهنگی شهرستان کنگاور در تالار علامه طباطبایی پس از ابلاغ سلام رئیس جمهور به مردم این دیار گفت: فرصت این را داشتم که در یک کلاس با مردم این کشور حضور داشته باشم. شهید غلامحسین تکلو که از شهدای فرهنگی این شهرستان است.

وی افزود: وجه اشتراک مهم من و مردم این منطقه زبان کردی است چرا که زبان; این جزء اصلی هویت و اصالت هر انسان است.

وی با اشاره به اثر ارزشمند معبد آناهیتا در کنگاور به عنوان بزرگترین بنای تک سنگی کشور، گفت: عبادت و توحید از دیرباز تاکنون در این کشور وجود داشته و با رسالت دین مبین اسلام، بندگی و بندگی گسترش یافته است. در این کشور

وزیر آموزش و پرورش همچنین تاکید کرد: یکی از رسالت های مهم ما تربیت فرزندان این سرزمین با مفاهیم و مبانی اسلام است.

نوری در ادامه با اشاره به لزوم اجرای دقیق سند تحول بنیادین در کشور تاکید کرد: یکی از مولفه های اصلی اجرای سند اجرای طرح طبقه بندی معلمان بود.

وی با اشاره به اینکه مهمترین هدف از اجرای طرح رتبه بندی ارتقای کیفی نظام آموزشی، افزایش صلاحیت حرفه ای معلمان و ایجاد رقابت در نظام آموزشی است.

وی با بیان اینکه سقف اعتبار برای اجرای طرح رتبه بندی تعیین شده و اجرای آن نیز آغاز شده است، گفت: معلمان بازنشسته شهریور 1400 که مطالبه مردم کنگاور نیز بود مشمول این طرح می شوند.

نوری در خاتمه به بیمه همکاران فرهنگی خود در کشور اشاره کرد و افزود: بیمه دانا طرف قرارداد وزارت آموزش و پرورش است که شاهد یک اتفاق بزرگ ملی در زمینه ارائه خدمات بیمه ای به وزارت آموزش و پرورش بوده است. . .

  حمله حردانی به حاشیه نشینان; من نمی بخشم

دیدگاهتان را بنویسید