حضور ارتش در عرصه اجتماعی باعث آگاهی بیشتر مردم شد

ساعت: 20:46
تاریخ انتشار: 1300/09/16
کد خبر: 1790414

فرمانده نیروی زمینی گفت: حضور نیروی زمینی در عرصه های مختلف اجتماعی باعث آگاهی بیشتر مردم از این نیروها شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ امیر کیومرث حیدری در دیدار با دانش آموزان پیاده و زرهی مرکز آموزش مکانیزه علم و فناوری شیراز گفت: امروز میانبر ما حضور مبارک مقام معظم رهبری است و همیشه باید این کار را انجام دهیم و پیگیری می کنیم تا مبادا نشویم. فریب بخورید، زیرا راه راست راهی است که راهنمای عزیز ما ترسیم کرده است.

وی افزود: بهترین راه برای تشکر این است که اول مطیع ولایت باشیم و بعد خوب کار کنیم. در این راستا سه اصل ولایت، عدالت و شایسته سالاری را به عنوان اصول فرماندهی و 29 طرح لبیک را به عنوان فرماندهی فرعی در لشکر، از زبان مبارک ولی فقیه (عج) قرار داد و ما به آنها اطاعت کردیم.

امیر حیدری خدمت به مردم در بلایای طبیعی از جمله سیل و زلزله و ساخت بیمارستان های مدرن و مجهز در دورافتاده ترین نقاط کشور را نشان از حضور نیروی زمینی ارتش در عرصه های اجتماعی دانست که باعث آگاهی بیشتر مردم از این نیرو شده است. .

وی گفت: علیرغم همه تلاش ها برای بهبود وضعیت پرسنل، از بحث ارتقای توان رزمی غافل نشده ایم و مفتخریم که امروز نیروی زمینی متحرک ترین و مقتدرترین نیرو در بین تمامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است. . ایران در ابعاد مختلف موافقت کتبی مقام معظم رهبری را به دنبال داشت.

  212 دستگاه یخچال به نیازمندان استان قزوین اهدا شد

امیر سرتیپ حیدری در پایان به سوالات و مشکلات مطرح شده از سوی دانشجویان دوره های پیاده نظام و خودروهای زرهی پاسخ داد و قول مساعد برای رسیدگی به تمامی موارد مطرح شده را داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید