حضور رئیس سازمان بازرسی در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضائیه


ساعت: 17:14
تاریخ ارسال: 1401/04/14
کد خبر: 1881204

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور در مرکز ارتباطات مردمی به درخواست تعدادی از مشتریان رسیدگی و دستورات لازم را برای رفع آنها صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ با توجه به صیانت از حقوق عامه و اجرای دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر حضور کارکنان این قوه در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضائیه، ذبیح اله هدیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور، وی به همراه احمد رحمانیان معاون – کارمند سازمان بازرسی کل کشور و مدیرکل این سازمان ظهر امروز (سه شنبه 23 تیرماه) با حضور در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضائیه بررسی کرد. موارد و به درخواست تعدادی از مراجعین رسیدگی و دستورات لازم را صادر کرد.

در این جلسه که با حضور علی اصغر رفاهی مدیرکل روابط عمومی قوه قضائیه برگزار شد، رئیس سازمان بازرسی کل کشور با متقاضیان دیدار چهره به چهره و استماع اظهارات آنان.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه این جلسه با تشکر از مدیرکل روابط عمومی قوه قضائیه گفت: همکاران مرکز روابط عمومی قوه قضائیه با دلسوزانه با درخواست های حقوقی و قضایی مردم برخورد می کنند و از مسئولان قضایی دعوت می کنند. برای حل مشکلات مراجعان گام های مثبتی برمی دارند.

وی افزود: در جلسه علنی امروز در مرکز روابط عمومی قوه قضائیه با تعدادی از مراجعین دیدار و در خصوص پرونده ها و درخواست های قانونی و قضایی آنان دستورات لازم به بازرسان کل استان های مربوطه صادر شد.

  آیا ایالات متحده در جنگ سرد جدید از چین عقب ماند؟

هدیان تصریح کرد: سازمان بازرسی کل کشور پیگیر مطالبات مطرح شده در این برنامه خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید