حضور شهدا در فضای اداری استان موثر است

ساعت: 15:50
تاریخ انتشار: 1300/10/18
کد خبر: 1798900

نظری بیان کرد: این مکان از این پس تنها استاندار خراسان رضوی نیست، بلکه مزار دو شهید است و حضور این شهدا به ما کمک می کند و در فضای حاکمیتی استان موثر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از صبح توس; یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در مراسم تشییع و تدفین 2 شهید گمنام دفاع مقدس در استان خراسان رضوی اظهار داشت: احساس و ایمان باطنی ما این است که در استان خراسان رضوی به طور استثنایی 2 هدیه الهی دریافت کرده ایم. این محیط

نظری افزود: این مکان از این پس تنها استانداری خراسان رضوی نیست، بلکه مزار دو شهید است. حضور و حضور این شهدا به ما کمک می کند و در فضای اداری استان موثر خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این توانایی را داشته باشیم که در مراحل خدمت با هر نگاهی به حرم این شهدا و هر زیارت مزارشان آثار وجود مبارکشان را احساس کنیم و از برکات وجودشان بهره مند شویم.

استاندار خراسان رضوی افزود: استقرار معرفت شهدا در کانون و مرکز استانداری برای استاندار خراسان رضوی و دستگاه های اجرایی استان باعث افتخار است. ارزان داشتیم

نظری با اشاره به حضور خانواده های معظم شهدا در این مراسم خاطرنشان کرد: حضور خانواده های معظم شهدا به استاندار خراسان رضوی معنویت بخشید.

وی تاکید کرد: این عهد را با شما مردم می بندیم که تمام تلاش روحی و جسمی خود را به کار بگیریم تا خدمتگزاران خوب مردم باشیم. حضور ما در این جایگاه دلیلی جز خدمت به مردم و تقویت نظام جمهوری اسلامی ندارد.

  این ستاره پرسپولیس درست می شود؟ بدرخش، یحیی بخر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید