حضور پرشور در انتخابات جایگاه کشور را در نظام بین‌الملل بالا می‌برد

معاون هماهنگ کننده ارتش:

رئیس ستاد کل و معاون هماهنگ کننده ارتش تصریح کرد: حضور گسترده در انتخابات موجب افزایش قدرت و جایگاه کشور در نظام بین الملل می شود.

به گزارش خبرگزاری موج


دریادار حبیب الله سیاری بر لزوم حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات تاکید کرد و اظهار داشت: برگزاری انتخابات در سطح گسترده و گسترده موجب افزایش اقتدار و سربلندی، افزایش قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور و همچنین افزایش قدرت نرم ارتش می شود. کشور .

امیر سیاری افزود: برای حفظ کشور و مقابله با دشمنان و پاسخگویی به هرگونه تهدیدی باید همزمان قدرت سخت و نرم را افزایش دهیم. می توان گفت که ما یک قدرت منطقه ای هستیم.

رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش وی با تاکید بر اینکه حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات موجب ارتقای قدرت نرم و افزایش قدرت بازدارندگی کشور می شود، گفت: می توانیم با افزایش قدرت نرم و سخت، با دشمن مقابله کرده و از تمامیت ارضی کشورمان حفاظت کنیم.

وی با بیان اینکه حضور گسترده در صندوق های رای، قدرت چانه زنی و جایگاه کشور را در نظام بین الملل افزایش می دهد، خاطرنشان کرد: مسئولان سیاسی کشور هنگام حضور در مذاکرات به حمایت مردمی خود افتخار می کنند. بنابراین باید کسانی را که عاشق کشور و انقلاب هستند برای حضور در انتخابات توجیه کنیم تا بتوانیم از ثمره مشارکت گسترده بهره مند شویم.


آیا این خبر مفید بود؟