حضور یک ستاره در پرسپولیس منتفی شد

حضور یک ستاره در پرسپولیس منتفی شد

یکی دو روزی است که نام میلاد زکی پور بازیکن سابق استقلال که در تیم پرسپولیس به میدان می رود به گوش می رسد. این بازیکن رکوردشکنی استقلال در فصل جاری لیگ برتر برای گل گهر سیرجان بازی خواهد کرد.

ارائه نام زکی پور برای حضور در پرسپولیس با واکنش شدید هواداران این تیم در فضای مجازی مواجه شد.

هواداران پرسپولیس به شدت نسبت به حضور احتمالی این بازیکن در جمع سرخپوشان اعتراض کردند و حضور او را بی احترامی به پیراهن تیم محبوب خود خواندند.

در همین دو روز مصاحبه های حضور زکی پور در استقلال دوباره در فضای مجازی از سر گرفته شد. سخنان تند او علیه برانکو ایوانکوویچ، افشین پیروانی و قهرمان پرسپولیس بار دیگر در فضای مجازی بازنشر شد و هواداران پرسپولیس به شدت به حضور چنین بازیکنی که در جمع سرخپوشان به تیمشان توهین کرد اعتراض کردند.

در پی این اعتراضات شدید، پرسپولیس دیگر علاقه ای به جذب این بازیکن ندارد و محدودیت های حضور زکی پور در این تیم بسیار مضرتر از سود پرسپولیسی شدن بازیکن سابق استقلال محسوب می شود. با توجه به حملات زیاد هواداران پرسپولیس باید حضور این بازیکن استقلالی در جمع سرخپوشان را منتفی دانست و به نظر می رسد همین اعتراضات با حضور میلاد زکی پور در جمع سرخپوشان به طور کامل به ماجرا خاتمه داد.

  حمایت از مدافعان حقوق بشر؛ مهمترین عامل جنایات اسرائیل علیه کودکان/مبارزات پرستاران در دوران سلطنت در قلب تاریخ باقی مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید