حل مشکل سرمایه گذار زمین با دیپلماسی دادستانی + عکس


ساعت: 14:36
تاریخ انتشار: 1301/03/24
کد خبر: 1855997

با ورود دادستانی و انقلاب به شهرستان لنده، مشکل 6 ماهه سرمایه گذار کارخانه آب معدنی این شهرستان حل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از صبح زاگرس ؛ امروزه رسانه ها یکی از ابزارهای مهم توسعه هستند که نقش مهمی در بیان مطالبات قانونی مردم و انتقال خدمات ارزنده به نظام و ادارات برای رفع مشکلات مردم دارند. مشکلات . .

پس از انتشار خبری مبنی بر فرار سرمایه گذار به دلیل 3 تیر برق در لنده و حل نشدن مشکل 6 ماهه سرمایه گذار و مدیر پروژه شرکت آب معدنی در قطعه موگرمون لنده برای 3 تیر برق. قطب ها و رسانه ای شدن این موضوع توسط خبرنگار این پایگاه خبری امروز با ورود دادستان و انقلاب به شهرستان لنده مشکل 6 ماهه سرمایه گذار حل شد.

دادستان شهرستان لنده امروز به همراه رئیس کلانتری موگرمون و خبرنگار پایگاه خبری با حضور در محل پروژه گفت: راهکارهای کارگروهی.

اکبر پرندور گفت: دادستان شهرستان لنده به عنوان دادستان و در راستای تحقق شعار سال و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر رفع موانع تولید، قاطعانه وارد موضوع شد و به اهمیت ایجاد مشکل مانع برای این سرمایه گذار اذعان داشت. امروز حذف شد

وی تاکید کرد: با توجه به اشتغال 20 تا 30 نفر در این کارخانه و نقش آن در ارتقای سطح تولید شهرستان، انتظار داریم همه کارکنان در رفع موانع تولید هماهنگ و مشارکت داشته باشند تا سرمایه گذاران بتوانند اقدامات بهتری را برای تولید انجام دهند. توسعه کلی منطقه

  بروجرد میزبان کاروانی در سایه خورشید است

دادستان و شورای انقلاب شهرستان لنده گفت: تمامی پروژه هایی که دارای موانع و معارضه هستند، دستگاه های متولی باید سریعا نسبت به رفع موانع و معارضات اقدام کنند تا بحث تولید و اشتغالزایی در شهرستان خللی ایجاد نشود.


ef39f010 fd47 4b0e 91b6 c344defd3457 خبر خاکستری

وی در ادامه تاکید کرد: ادارات به ویژه ادارات خدمات رسان که بیشترین سهم و نقش را در روند اجرای پروژه های عمرانی و سرمایه ای توسعه شهرستان لنده دارند، رسالت سنگین تری در زمینه فراهم آوردن زمینه اجرای پروژه ها دارند. .

دادستانی و شورای انقلاب شهرستان لند گفت: از تلاش رسانه ها برای رفع موانع تولید قدردانی می کنیم.

پرندور در ادامه خطاب به سرمایه گذار این پروژه گفت: با توجه به قرار گرفتن پایه انرژی فشار قوی در زمین محل پروژه و ساخت و ساخت سوله های فلزی، ابتدا باید بحث ایمنی و اصول فنی برای ایمنی کار رعایت شود. که هر خطری یک سرمایه گذار است.

سرمایه گذار و پیمانکار پروژه آب معدنی موگرمون با ارزیابی ورود دادستانی و رسانه ها گفت: از سال 95 مجوزهای لازم از ادارات مختلف گرفته شده اما درگیر رفع مشکل پایه های برق بوده ایم. برای بیش از 6 ماه.”


21f5fe32 3aaa 47d4 a986 2f01213f3f73 خبر خاکستری

محمدپور گفت: اگر در روزهای اول شش ماه پیش این مشکل برطرف می شد امروز شاهد افتتاح این پروژه با حضور مسئولان بودیم و این تاخیر باعث تاخیر و آسیب ما شده است.

وی ادامه داد: حضور بموقع دادستان محترم که واقعاً امیدوارم خود دادستان هم تا چند ماه دیگر برای حل مشکل ما آمده باشد، مایه امیدواری است و امیدواریم همه کارکنان در جهت رفع این روحیه جهادی گام بردارند. .

  حفظ عزت و عظمت شهید سلیمانی بر ما واجب است/حاج قاسم و مکتبش از حرف و حدیث خارج است.

محمدپور گفت: همچنین از حمایت های اداره برق که طی دو روز گذشته تلاش زیادی کرده و در اقدامات اولیه برای تعویض پایه های برق همکاری داشته اند، کمال تشکر را داریم.

گفتنی است امروز نیروهای اداره برق شهرستان لنده سیم کشی و نصب و جابجایی پایه های برق را نیز انجام دادند که در ماه های اخیر قابل انجام بود.

عکس های تکمیلی در زیر آمده است:

17418b29 4d2e 4f83 9be6 4b1bca31878a خبر خاکستری

a6a3694b 5630 4882 bbf3 8ab0f4a7a4f3 خبر خاکستری

fa709efa e5c4 40af 85f2 8f6d40657729 خبر خاکستری

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید