حمله استقلال به بهترین ستاره پرسپولیس

حمله استقلال به بهترین ستاره پرسپولیس

شنیدن وضعیت اردوی تیم استقلال در روزهای اخیر (بعد از برد آن تیم مقابل نساجی و برد پرسپولیس مقابل چشمان هواداران) در مرحله نیمه نهایی جام حذفی نشان می دهد که بسیاری از بازیکنان آن تیم از این موضوع ناراحت هستند. اظهار نظر بیرانوند علیه ریکاردو ساپینتو. برخی از اعضای تیم استقلال به سکوت خبری چند روز گذشته اشاره کردند و احساس کردند اکنون زمان پاسخگویی به بیرانوند نیست.

یکی از اتفاقات جالب پس از بازی پرسپولیس سکوت استقلالی ها در خصوص اظهارات اخیر علیرضا بیرانوند بود. بازیکنان استقلال که پس از دربی دور برگشت به رفتار دروازه بان پرسپولیس (که انگشتش را زیر گلویش گذاشت) معترض بودند، این بار تصمیم گرفتند در برابر اظهارات جدید بیرانوند تا روز فینال موضع خاصی بگیرند. ، برای داور پرتغالی و ساپینتو). بدیهی است این اقدام محدود به بازیکنان تیم نیست و باید منتظر شنیدن صحبت های کادر فنی باشیم.

افراد نزدیک به استقلال گفتند: بازیکنان پرسپولیس مشخصا از یک سری اتفاقات اخیر خوشحال هستند و با افتخار از ما، سرمربی و بازی فینال صحبت می کنند، اما ما فعلا سکوت کرده ایم و در زمین صحبت می کنیم. در این بازی، آنها خود را از شرم کسانی که به ساپینتو حمله کردند خلاص خواهند شد.”

باید توجه داشت؛ بر اساس اعلام سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، دیدار فینال جام حذفی 19 خرداد چهارشنبه ساعت 19:45 در زمین اول ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید